امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 23
۲۰:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 52466
تاریخ انتشار: ۲ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۲
تعداد بازدید: 79
مسعود اخوان در گفت‌و گو با خبرنگار جامعه فارس گفت: با اعلام اولویت‌های اعزام به عتبات عالیات ثبت نام اولویت‌های اول و دوم 9 صبح روز گذشته و اولویت ...

مسعود اخوان در گفت‌و گو با خبرنگار جامعه فارس گفت: با اعلام اولویت‌های اعزام به عتبات عالیات ثبت نام اولویت‌های اول و دوم 9 صبح روز گذشته و اولویت سوم و چهارم نیز از ساعت 12 روز گذشته آغاز شده است و کارهای ثبت نام و اعزام متقاضیان هم اکنون در حال انجام است و اعزام‌ها از 16 مهر ماه آغاز می‌شود.

وی افزود: در این دوره با توجه به قرار گرفتن در ایام عرفه علی رغم اینکه تمام گروه‌های آزاد هزینه‌ها را دو برابر می‌کنند با برنامه‌ریزی‌هایی که انجام دادیم توانستیم میانگین بین 45 تا 50 هزار تومان از هزینه‌ها کاهش را دهیم.

اخوان افزود: اقدامات حفاظتی و بازرسی‌هایی که قبل از ورود زائران به عراق بر روی زائران و بارهای همراه آنها انجام می‌شود به منظور حفظ سلامت و تأمین امنیت زائران است و کل زائرانی که وارد فرودگاه بغداد می‌شوند حتی اروپایی‌ها و امریکایی‌ها نیز تحت بازرسی‌های ویژه فرودگاه بغداد قرار می‌گیرند و فقط دلیل آن مسائل امنیتی است و این موضوع تنها در مورد زائران ایرانی نیست.

وی تأکید کرد: متقاضیان از هرگونه سفر انفرادی و یا در قالب کاروان‌های غیرمجاز که تحت نظارت سازمان حج و زیارت نیستند برای حفظ امنیت خود خودداری کنند.
انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها