امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 22
۰۹:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 52469
تاریخ انتشار: ۲ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۲
تعداد بازدید: 122
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مجتبی عبدالهی ضمن بیان این مطلب اظهار کرد : سال گذشته 7 میلیون نهال مثمر و غیر مثر در تهران ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مجتبی عبدالهی ضمن بیان این مطلب اظهار کرد : سال گذشته 7 میلیون نهال مثمر و غیر مثر در تهران کاشته شد که بخشی از آنها در میان شهروندان و برای کاشت در حیاط منازلشان به صورت رایگان توزیع شد که با استقبال بسیار خوب شهروندان روبرو شد ، امسال نیز همین رویه را دنبال کرده و در نیمه دوم سال حدود 12 میلیون اصله درخت خواهیم کاشت.
وی با بیان اینکه سال گذشته این اقدام با محوریت سازمان پارک‌ها انجام شد افزود : سازمان پارکها سال گذشته حدود 5 میلیون تومان برای خرید اکثر نهالهای کاشته شده در تهران  پرداخت کرد ، حدود 200 هزار نهال نیز توسط مناطق خریده شد که جمعا حدود 7 میلیون تومان سال پیش ، برای خرید نهال ها ی تهران هزینه شد.
عبدالهی افزود : از ماه گذشته به تمامی مناطق شهر تهران ابلاغ شده تا هماهنگی‌های لازم برای خرید نهال را انجام دهند و تاکنون بسیاری از مناطق نیز از خزانه‌های نهال کشور بازدید کرده اند تا نهال‌های مورد نظر خود را خریداری کنند.
معاون خدمات شهری شهرداری با بیان اینکه سازمان پارکها نیز در حال انعقاد قراردادهای مربوط به خرید نهال است گفت : شهروندان نیز مانند سال گذشته می‌توانند از طریق تماس با سامانه 137 درخواست نهال خود را ارائه دهند .
به گفته عبدالهی در هفته پایانی سال نیز اقدامات ویژه‌ای در خصوص فضای سبز و کاشت نهال در تهران انجام خواهد شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها