امروز : شنبه ۴ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 25
۰۸:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 52512
تاریخ انتشار: ۲ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۱
تعداد بازدید: 45
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمد صالح جوکار نماینده مردم یزد و صدوق در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمد صالح جوکار نماینده مردم یزد و صدوق در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (سه‌شنبه) مجلس، به عنوان طراح طرح اصلاح ماده 4 قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: نقش نمایندگان مردم در پاسخگویی به مطالبات عمومی و رسیدگی به امور جاری حوزه‌های انتخابیه اهمیت دارد.

وی افزود: ‌از آنجا که برخی از نمایندگان در اثر حوادث مختلف یا بیماری فوت کرده و یا به هر دلیلی از سمت نمایندگی منفک می‌شوند و حوزه انتخابیه که احتمالا چند شهرستان را در برمی‌گیرد تا زمان برگزاری انتخابات بعدی فاقد نماینده بوده و مردم آن حوزه با مشکلات عدیده‌ای روبه‌رو می‌شوند، بحث برگزاری انتخابات احساس می‌شود.

این نماینده مردم در خانه ملت با بیان اینکه در حال حاضر با توجه به عدم برگزاری انتخابات تا سال آینده برخی از حوزه‌های نمایندگی فاقد نمایندگی هستند، تصریح کرد: به منظور احقاق حقوق مردم و توجه به رسیدگی به امور حوزه‌های انتخابیه طرح اصلاح ماده 4 قانون انتخابات مجلس را به مجلس ارائه کردیم.

جوکار با تأکید بر اینکه نمایندگان مجلس حلقه وصل مردم و نظام هستند، خاطرنشان کرد: نمایندگان با ارتباط خود با ملت می‌توانند پاسخگوی بخش زیادی از مشکلات مردم باشند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها