امروز : پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 19
۲۰:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 52513
تاریخ انتشار: ۲ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۱
تعداد بازدید: 31
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علیرضا منادی نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی پیش از ظهر امروز ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علیرضا منادی نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی پیش از ظهر امروز (سه‌شنبه) در نطق میان ‌دستور خود در صحن علنی اظهار داشت: بر همه قوا واجب است که حمایت‌های لازم را از ایثارگران و خانواده‌های آنها به عمل آورند و حقوق حقه عقب‌مانده به ویژه در خصوص آزادگان را پرداخت کنند و به وضعیت حقوق و مزایای رزمندگان، ایثارگران و جانبازان حتی با 5 درصد جانبازی رسیدگی‌های لازم را به عمل آورند.

وی افزود: باید دقت داشته باشیم که در حال حاضر 400 هزار میلیارد تومان پروژه کلنگ‌زنی شده در کشور وجود دارد، در حالی که بودجه عمرانی سالانه ما 20 هزار میلیارد تومان است که با تورم موجود اتمام این پروژه‌ها حداقل به 40 تا 50 سال زمان نیاز دارد.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس خاطرنشان کرد: از کمیسیون‌های برنامه و بودجه و کمیسیون تلفیق و همه نمایندگان درخواست دارم تا این مصوبه را بگذرانند تا پروژه‌هایی که کمتر از 40 درصد رشد داشته را به بخش غیردولتی و کارآفرینان واگذار و بدون تغییر کاربری به پایان برسد.

منادی تصریح کرد: برنامه پنجم توسعه کشور در حالی در مجلس هشتم به تصویب رسیده که تورم فعلی پیش‌بینی نشده بود، بنابراین برنامه پنجم توسعه باید با توجه به واقعیات اقتصادی موجود مورد بررسی و اصلاح قرار بگیرد.

وی ادامه داد: این توصیه را به رئیس‌ جمهور دارم که هرگز به فکر رابطه‌ها با جانی‌ترین
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها