امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 23
۱۰:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 52521
تاریخ انتشار: ۲ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۱
تعداد بازدید: 35
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، پیمان سنندجی با بیان این مطلب اظهار کرد: امید است دولت جدید توجه و عنایت ویژه ای به حمل و نقل ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، پیمان سنندجی با بیان این مطلب اظهار کرد: امید است دولت جدید توجه و عنایت ویژه ای به حمل و نقل عمومی در کشور داشته باشد و مشکلات پیش روی اتوبوسرانی شهرهای کشور نیز از سر راه برداشته شود.

وی ادامه داد: بر اساس مصوبه مجلس شورای اسلامی، اتوبوس های بالای 8 سال فرسوده محسوب می شوند که بر این اساس می توان گفت حدود 2 هزار دستگاه از اتوبوس های شهر تهران فرسوده هستند و باید مورد نوسازی قرار گیرند.

سنندجی با بیان اینکه هم اکنون تنها 6 هزار و 800 اتوبوس در شهر تهران فعال هستند گفت: تنها برای حفظ وضعیت موجود سالانه نیاز به ورود 1000 دستگاه اتوبوس جدید داریم این در حالیست که براساس طرح جامع حمل و نقل و ترافیک تعداد اتوبوس های شهر تهران باید به 11 هزار دستگاه افزایش یابد.

مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی خاطر نشان کرد: اگرچه شهرداری تهران طی چند سال اخیر برای رفاه حال شهروندان و تامین ناوگان مورد نیاز با بودجه خود اقدام به خرید اتوبوس های دوکابین کرده است، اما شرکت اتوبوسرانی هم اکنون برای نوسازی ناوگان به اتوبوس های تک کابین نیز نیازمند است که امیدواریم مساعدت و همکاری های لازم در این زمینه توسط دولت جدید صورت گیرد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها