امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۰:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 52524
تاریخ انتشار: ۲ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۱
تعداد بازدید: 105
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حسن سرخوش مدیرکل برنامه ریزی پذیرش و اعزام سازمان حج و زیارت گفت: نخستین گروه از زائران مدینه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حسن سرخوش مدیرکل برنامه ریزی پذیرش و اعزام سازمان حج و زیارت گفت: نخستین گروه از زائران مدینه بعد حج سال‌جاری، ساعت 22 شب گذشته تهران را به مقصد فرودگاه جده ترک کردند و پس از احرام در میقات جحفه راهی مکه مکرمه شدند.

وی افزود: شب گذشته 460 نفر از زائران مدینه بعد حج تمتع سال‌جاری در قالب 3 کاروان شامل: دو کاروان از استان تهران و یک کاروان از استان همدان، از فرودگاه مهرآباد عازم سرزمین وحی شد.

مدیرکل برنامه‌ریزی پذیرش و اعزام سازمان حج و زیارت اعلام کرد: اعزام زائران مدینه بعد حج امسال از اول مهر ماه آغاز و تا 17 مهر ماه ادامه خواهد داشت.

سرخوش ادامه داد: نخستین گروه زائران مدینه بعد حج سال‌جاری در بدو ورود به فرودگاه جده، در آیینی نمادین مورد استقبال جمعی از مسئولین ستاد مرکزی مکه مکرمه و مؤسسه مطوفین قرار گرفتند.

وی در پایان گفت: تا پایان شب گذشته حدود 17 هزار نفر از زائران با 52 پرواز وارد کشور عربستان شده اند و میانگین تأخیر این پروازها 12 دقیقه بوده است.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار