امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 23
۰۰:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 52526
تاریخ انتشار: ۲ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۱
تعداد بازدید: 70
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مدیر مرکز کنترل ترافیک شهر تهران با بیان اینکه ترافیک صبح گاهی امروز پایتخت نسب به روز گذشته ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مدیر مرکز کنترل ترافیک شهر تهران با بیان اینکه ترافیک صبح گاهی امروز پایتخت نسب به روز گذشته روان تر بوده و نقاط درگیر با ترافیک سنگین در شهر کمتر مشاده شده است گفت: متاسفانه صبح امروز 21 مورد تصادف خسارتی، یک مورد تصادف جرحی و یک مورد تصادف فوتی در تهران توسط دوربین های این مرکز مشاهده شده است.

 فتاحی با بیان این مطلب اظهار کرد: از ساعت 5 و 45 دقیقه ترافیک صبح گاهی در تهران شکل گرفت و ساعت 7 و 45 دقیقه اوج ترافیک صبح امروز بود.

وی با بیان اینکه ترافیک صبح گاهی امروز نسبت به روز گذشته کمتر بوده است گفت: بزرگراه های همت، حکیم، یادگار امام(ره)، اتوبان تهران- کرج، نیایش، آبشناساناز جمله بزرگراه هایی بودند که ترافیک سنگین در آن ها مشاهده شد و  اولین بزرگراهی که امروز صبح با ترافیک مواجه شد بزرگراه شیخ فضل الله نوری در مسیر جنوب به شمال بود.

فتاحی خاطر نشان کرد: روز گذشته در مجموع 61 مورد تصادف خسارتی و دو مورد تصادف جرحی توسط دوربین های نظارتی مشاهده و به ثبت رسید ولی تصادف منجر به فوت مشاهده نشد.

وی با بیان اینکه متاسفانه امروز صبح یک مورد تصادف فوتی در بزرگراه آزادگان رخ داد گفت:  حدود ساعت 9 و نیم صبح امروز عابر پیاده ای که قصد عبور عرضی از بزرگراه آزادگان را داشت با خودرویی برخورد کرد و جان خود را از دست داد.

مدیر مرکز کنترل ترافیک شهر تهران تاکید کرد: عبور عرضی از بزرگراه ها،خطرات زیادی را به دنبال دارد و می تواند مرگ آور باشد اما متاسفانه بارها و بارها شاهد چنین حوادثی در شهر بوده ایم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها