امروز : پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۲۲:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 52545
تاریخ انتشار: ۲ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۳
تعداد بازدید: 100
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،  دبیر اجرایی همایش بین المللی «کالبد شکافی سیاست انگلیسیها در ایران » از تغییر مکان این همایش ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،  دبیر اجرایی همایش بین المللی «کالبد شکافی سیاست انگلیسیها در ایران » از تغییر مکان این همایش از موزه دفاع مقدس به تالار علامه امینی دانشگاه تهران خبر داد.
 
رضا قریبی با بیان این خبر افزود: با عنایت به فضای پژوهشی این همایش برای تسهیل حضور اساتید و دانشجویان و برخورداری از حال و هوای یک محیط آموزشی – پژوهشی، در آخرین رایزنی ها تالار علامه امینی دانشگاه تهران برای برگزاری این همایش انتخاب شد.

نخستین همایش بین المللی «کالبد شکافی سیاست انگلیسیها در ایران » طی دو قرن اخیر از سال 1800 تا 2012 میلادی با حضور جمعی از پژوهشگران ، تاریخ شناسان ، اساتید و دانشجویان در تاریخ 7و 8 آبان ماه برگزار خواهد شد.
 
* صدور گواهی پایان دوره برای شرکت کنندگان همایش « واکاوی سیاست‌های انگلیسی‌ها در ایران»


شرکت کنندگان در همایش بین المللی « واکاوی سیاست‌های انگلیسی‌ها در ایران‌  طی سالهای 1800 تا 2012 میلادی از سوی موسسه مطالعات تاریخ معاصر ایران گواهی پایان دوره دریافت می کنند.

موسی حقانی رئیس همایش بین المللی « واکاوی سیاست‌های انگلیسی‌ها در ایران  با بیان این خبر افزود: برای تمامی کسانی که در این همایش حضور می یابند، چه کسانی که مقاله ارائه می کنند و چه کسانی که برای بهره گیری از فضای تخصصی و میز گردها و نشستهای علمی در این همایش شرکت می کنند، گواهی نامه‌ای از سوی موسسه مطالعات تاریخ معاصر ایران صادر خواهد شد. بنا به توضیح رئیس موسسه مطالعات تاریخ این گواهی ها در دو سطح صادر خواهد شد.

همایش بین المللی «واکاوی سیاست‌های انگلیسی‌ها در ایران‌  طی روزهای 7و8 آبان ماه جاری در تالار علامه امینی دانشگاه تهران برگزار می شود.علاقه مندان به شرکت در این همایش جهت کسب اطلاعات بیشتر از شرایط و مدارک مور نیاز برای ثبت نام ، می توانند به سایت موسسه مطالعات تاریخ معاصر ایران به آدرس اینترنتی http://www.iichs.org  مراجعه کنند.
 
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها