امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۰۷:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 52549
تاریخ انتشار: ۲ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۳
تعداد بازدید: 83
کاوه مهدوی نویسنده و کارگردان تئاتر در گفت‌وگو با خبرنگار تئاتر فارس در خصوص نمایش «پوتین‌ها» و اجرای آن در چهاردهمین جشنواره تئاتر مقاومت اظهار ...

کاوه مهدوی نویسنده و کارگردان تئاتر در گفت‌وگو با خبرنگار تئاتر فارس در خصوص نمایش «پوتین‌ها» و اجرای آن در چهاردهمین جشنواره تئاتر مقاومت اظهار داشت: نمایش «پوتین‌ها» روایتی است که از سه زاویه دیده می‌شود.

وی ادامه داد: در این اثر به افرادی می‌پردازیم که بیرون از جبهه‌های جنگ دچار سانحه شدند. خیلی‌ها در راه اهواز خرمشهر تصادف کردند و از بین رفتند و مواردی دیگر. کسانی که تا به حال کمتر به آنها پرداخت شده است، موضوع مدنظر ما است.

کارگردان نمایش «پوتین‌ها» در خصوص شیوه اجرایی آن نیز بیان داشت: شیوه اجرایی ما تقریبا رئال است اما استفاده از نشانه‌ها باعث شده این اثر سمبولیک شود.

در این نمایش علیرضا مهران، روزبه اختری، معصومه شیخ‌زاده، جعفر کرمانی، حسین شفیعی، مریم جعفری، هدا آهنگر به عنوان بازیگر حضور دارند. 

مهدوی درباره اجرای عمومی آثار تئاتر مقاومت نیز گفت: به طور کلی جشنواره تئاتر  مقاومت جشنواره‌ای نبود که بتوان روی اجرای عمومی‌اش حساب باز کرد، از ابتدا هم وعده‌ای از سوی مسئولان برگزار کننده به ما داده نشد اما امیدوارم بحث اجرای عمومی آثار جشنواره مقاومت قطعی شود زیرا مهم‌ترین قضیه همین است و با اجرای این آثار ضمن ترویج فرهنگ مقاومت، مخاطبان بیشتری می‌توانند از این آثار دیدن کنند،‌ در غیر این صورت این جشنواره یک هفته‌ای است و فقط در حد یک خاطره باقی می‌ماند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها