امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۰:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 52572
تاریخ انتشار: ۲ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۱
تعداد بازدید: 45
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کمال‌الدین پیرمؤذن نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی در نشست علنی ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کمال‌الدین پیرمؤذن نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز (سه‌شنبه) خانه ملت طی سخنانی در قالب تذکر آئین‌نامه‌ای، اظهار داشت: ‌هنر سیاسی رهبران کشورها، پل زدن بین ملت‌هاست نه دیوار کشیدن دور کشور.

وی افزود: رهبر معظم و هوشمند انقلاب با تیزبینی و نیازسنجی، تئوری دیپلماسی نرمش قهرمانانه را به دولت یازدهم ارائه دادند.

پیرمؤذن در ادامه سخنانش مطالبی درباره رابطه ایران و آمریکا مطرح کرد و گفت: هم‌اکنون لحظه شماری برای روبرو شدن رئیس‌جمهور اهل مشورت آمریکا با رئیس‌جمهور مدبر، معتدل و امیدبخش ایران، آغاز شده است.

وی ادامه داد: اسرائیل و مخالفان داخلی و خارجی نظام، نسبت به این موضوع عزا دارند اما ملت بزرگ و عزت‌خواه ایران شاد و امیدوار و ملت آمریکا نیز خوشبین و منتظرند.

نماینده اردبیل در مجلس همچنین گفت:‌ از امروز تیک‌تیک عقربه‌های ساعت برای آب شدن یخ‌ها به سرعت حرکت خواهد کرد و باید دید آیا دکتر روحانی که تبلور اراده ملت است، از این سفر به اصطلاح ماه عسل خود، کام ملت را شیرین خواهد کرد؟ در تحقق حماسه اقتصادی، آیا آقای روحانی از این فرصت طلایی بهره خواهد جست؟

وی در خاتمه گفت:‌ جوانان همواره بایستی در کانون توجهات صاحب منصبان قرار گیرند و امروز لشکر عظیم بیکاران جوان به فرصت‌های شغلی نیازمندند و بی‌صبرانه تحقق حماسه اقتصادی را طلب می‌کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها