امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۱۸:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 52578
تاریخ انتشار: ۲ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۲
تعداد بازدید: 32
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمد علیپور نماینده مردم ماکو در مجلس که در موافقت با دو فوریت طرح تمدید ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمد علیپور نماینده مردم ماکو در مجلس که در موافقت با دو فوریت طرح تمدید قانون آزمایشی تشکیل سازمان مدیریت بحران کشور در صحن علنی امروز (سه‌شنبه) مجلس سخن می‌گفت با بیان اینکه در آستانه تغییر و تحول و جابه‌جایی دولت‌ها هستیم، گفت: اکنون که دولت یازدهم در حال استقرار است، باید عدم توجه دولت به قوانین آزمایشی را موجه بدانیم.

وی با بیان اینکه دولت موظف بوده است که درباره قوانین آزمایشی به مجلس گزارش ارائه کند، تصریح کرد: در شرایطی که دولت یازدهم در حال استقرار است و دولت دهم تمام شده، نمی‌توانیم انتظار داشته باشیم که دولت فورا درباره قوانین آزمایشی نظر بدهد.

نماینده ماکو با بیان اینکه مجلس به عنوان دستگاه نظارتی باید نسبت به قوانین حساس کشور هوشیار باشد، اظهار داشت: باید قانون آزمایشی تشکیل سازمان مدیریت بحران کشور را تمدید کنیم تا این سازمان مهم برای اجرای فعالیت‌های خود با مشکل مواجه نشود.

به گزارش فارس، ایرج ندیمی نماینده مردم لاهیجان نیز که به عنوان موافق دو فوریت طرح تمدید قانون آزمایشی تشکیل سازمان مدیریت بحران کشور در صحن علنی امروز (سه‌شنبه) مجلس سخن می‌گفت با بیان اینکه مجلس باید دولت را در اجرای قوانین کمک کند، اظهار داشت: نمایندگان مردم باید به عنوان مدافعان حقوق مردم اجازه ندهند که یک سازمانی بدون قانون بماند.

وی خاطرنشان کرد: مجلس در مقام نظارت گرچه حق دارد از دولت درباره دریافت گزارش از قوانین آزمایشی مطالبه کند، اما اینکه دولت موفق به چنین کاری نشده است، نباید مانع تمدید قوانین آزمایشی شود.

ندیمی با بیان اینکه کشور ایران از کشورهای آسیب‌خیز است، افزود: در همین اتفاقات اخیر ما دیدیم که چه قدر نیاز است سازمان مدیریت بحران کشور وارد عمل شود، بنابراین لازم است قانون آزمایشی تشکیل سازمان مدیریت کشور تمدید شود تا این سازمان برای اجرای فعالیت‌های خود با مشکل مواجه نشود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها