امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۱۶:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 52582
تاریخ انتشار: ۲ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۲
تعداد بازدید: 34
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت بهداشت، محمد حسین نیکنام افزود: اگر تا دیروز می‌گفتند انسان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت بهداشت، محمد حسین نیکنام افزود: اگر تا دیروز می‌گفتند انسان سالم محور توسعه است امروز باید گفت انسان سالم محور و محصول توسعه است.
 
مشاور وزیر بهداشت در امور بین‌الملل افزود: امروزه یک فصل مهم از فن دیپلماسی مربوط به دیپلماسی سلامت در دنیاست و همه دیپلماتها باید با این بخش آشنا شوند.
 
وی ادامه داد: در دو سال اخیر مجمع عمومی سازمان ملل ۳ بار برای بحث سلامت جلسه گذاشته است.
 
نیکنام بیان داشت: در این سالها با تلاش های انجام شده عضویت‌های خوبی از ایران در مجامع تصمیم گیر و موثر بین‌المللی صورت گرفته است.
 
وی افزود: ارتباط با وزارت امور خارجه نیز با حفظ استراتژی‌های سلامت به حدی گسترش یافته است که آنها هم به این مهم اذعان دارند.
 
نیکنام گفت: خوشبختانه با مدیریت خوب دکتر هاشمی تحریم‌ها در حال خنثی سازی است و منافع سلامت ایران در مجامع جهانی در حال تحقق است.
 
وی به ظرفیت‌های فوق العاده گروه جی 5 اشاره کرد و گفت: شما هر چقدر خانه را تمیز و خوب نگهداری کنید وقتی محله کثیف بود به چشم نمی‌آید لذا باید رابطه با همسایگان برای توسعه سلامت و مهار بیماری ها ادامه داشته و از ظرفیت های این گروه به نحو احسن بهره برد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها