امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 19
۰۳:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 52591
تاریخ انتشار: ۲ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۳
تعداد بازدید: 137
سعید سعدی تهیه کننده فیلم سینمایی «50قدم آخر»‌ در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس عنوان کرد:‌ عباس بلوندی طراحی صحنه‌های جنگی این فیلم را بر عهده ...

سعید سعدی تهیه کننده فیلم سینمایی «50قدم آخر»‌ در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس عنوان کرد:‌ عباس بلوندی طراحی صحنه‌های جنگی این فیلم را بر عهده داشت و برای ساخت سایر دکورها با من و کیومرث پوراحمد همراه است.

وی ادامه داد :‌ هنوز هم هیچکدام از بازیگران اصلی فیلم مشخصی نشده‌اند و در زمان مناسبی آنها را معرفی خواهیم کرد .

سعدی همچنین در خصوص حضور فیلم در جشنواره فجر گفت:‌ طبق برنامه ریزی های انجام شده «50قدم آخر» را از هفته آینده کلید خواهیم زد و فیلمبرداری آن نیز دو ماه طول خواهد کشید به همین دلیل امید زیادی داریم که برای نمایش در جشنواره فیلم فجر آماده شود.

وی درباره مالکیت انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس نسبت به این فیلم عنوان کرد:‌ در ماه‌های گذشته رایزنی‌هایی را با بخش‌های مختلف فرهنگی کشور برای جلب حمایت مالی انجام دادیم که از میان این نهادها، انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس برای سرمایه‌گذاری در تولید این اثر اعلام آمادگی کرده است.

وی تصریح کرد :‌ اما پروانه ساخت این فیلم با تهیه کنندگی من صادر شده است و انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس فقط مشارکت در ساخت را برعهده دارد.

براساس این گزارش، این فیلم با نام های قبلی  «ایرانی» و «شناسایی» بر اساس ایده ای از  حبیب احمدزاده نویسنده دفاع‌مقدسی نوشته شده و داستان آن درباره سرگذشت یکی از نیروهای اطلاعات و عملیات لشگر زرهی 8 نجف اشرف در عملیات والفجر 4 است.

از سوی دیگر  «بابک حمیدیان» نیز با عقد قرار داد به عنوان اولین بازیگر به فیلم جدید کیومرث پوراحمد پیوسته و هم اکنون در جلسات دورخوانی فیلم نامه این فیلم شرکت می کند.

حمیدیان از بازیگران سینمای ایران است که این روزها ایفای نقشی نامتعارف در فیلم «هیس دخترها فریاد نمی‌زنند» ساخته پوران درخشنده را به عهده دارد. این اولین همکاری «کیومرث پوراحمد» با «بابک حمیدیان» است. وی پیش از این در دو فیلم دفاع مقدسی «چ» ساخته ابراهیم حاتمی کیا و «طبل بزرگ زیر پای چپ» ساخته کاظم معصومی ایفای نقش کرده بود.
 
انتهای پیام /ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها