امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۹:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 52595
تاریخ انتشار: ۲ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۳
تعداد بازدید: 80
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قم به نقل از روابط عمومی مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران، حجت‌الاسلام سیدمهدی حسینی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قم به نقل از روابط عمومی مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران، حجت‌الاسلام سیدمهدی حسینی اظهار داشت: مقطع سطح چهار در نظام آموزشی جدید حوزه‌های علمیه خواهران در رشته‌های فقه و اصول و تفسیر و علوم قرآنی ویژه دارندگان مدرک سطح سه (کارشناسی ارشد) حوزه‌های علمیه خواهران راه‌اندازی شده است.

وی مراحل پذیرش داوطلبان در این مقطع تحصیلی را آزمون کتبی محتوایی، آزمون زبان عربی تخصصی و مصاحبه علمی برشمرد و پیش‌بینی کرد فرآیند پذیرش مقطع سطح چهار حوزه‌های علمیه خواهران در آبان‌ماه و پذیرش طلاب در ترم بهمن‌ماه انجام پذیرد.

معاون آموزش حوزه‌های علمیه خواهران اضافه کرد: سوابق آموزشی و پژوهشی نظیر مقالات و سوابق مدیریتی در حوزه‌های علمیه خواهران در پذیرش در مقطع سطح چهار حوزه‌های علمیه خواهران موثر خواهد بود.

وی گفت: امسال که نخستین سال اجرای مقطع تحصیلی سطح چهار حوزه‌های علمیه خواهران به شمار می‌رود، این مقطع در شهرهای قم و تهران اجرا خواهد شد.

حسینی با بیان اینکه پذیرش در مقطع سطح چهار حوزه‌های علمیه خواهران ویژه دارندگان مدرک سطح سه حوزه‌های علمیه خواهران خواهد بود یادآور شد: در حال حاضر مقاطع تحصیلی سطح یک، سطح دو و سطح سه در حوزه‌های علمیه خواهران اجرا می‌شود.
انتهای پیام/78002/ط
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها