امروز : جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 19
۱۵:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 52598
تاریخ انتشار: ۲ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۳
تعداد بازدید: 97
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کانون نمایشنامه‌نویسان خانه تئاتر ایران به منظور خوانش آثار نمایشنامه‌نویسان اعضای خود با هدف ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کانون نمایشنامه‌نویسان خانه تئاتر ایران به منظور خوانش آثار نمایشنامه‌نویسان اعضای خود با هدف آشنایی شهروندان با فعالیت نمایشنامه‌نویسی حرفه‌ای در روزهای پنج شنبه و جمعه هر هفته نیم سال دوم 92 با همکاری فرهنگسرای ابن سینا نشست‌های نمایشنامه خوانی برگزار می‌کند.

بهزاد صدیقی، نایب رییس و سخنگوی کانون نمایشنامه‌نویسان خانه‌ تئاتر ایران گفت: بر اساس برنامه‌ریزی‌های به عمل آمده و انعقاد تفاهم نامه این کانون با فرهنگسرای ابن سینا، نخستین جلسه‌ نمایشنامه خوانی هفتگی از دور دوم این کانون روز پنج شنبه و جمعه 4 و 5 مهرماه جاری، در ساعت 18 در سالن آمفی تئاتر فرهنگسرای ابن سینا با خوانش نمایشنامه «هندوانه» نوشته، بازی و کارگردانی رحیم نوروزی برگزار می‌شود.

وی در ادامه، گفت: نمایشنامه‌نویسان عضو این کانون برای خوانش آثار خود می‌توانند یک نسخه از اثر خود را به نشانی پست الکتونیکی کانون نمایشنامه نویسان خانه تئاتر ایران ارسال کنند و پس از بررسی و تائید این کانون به ترتیب اولویت تاریخ ارسال آثار در جدول زمان بندی نمایشنامه‌ خوانی‌های هفتگی قرارمی گیرد. سایر نمایشنامه‌نویسان نیز می‌توانند به همین طریق عمل کنند اما آنان در اولویت بعد از اعضای این کانون قرار خواهند گرفت.
 
صدیقی همچنین تصریح کرد: بر اساس  تصمیمات کانون نمایشنامه‌نویسان خانه‌ تئاتر ایران مسئولیت دبیری نمایش‌نامه‌خوانی‌های هفتگی کانون برعهده روزبه حسینی، نمایشنامه‌نویس و عضو این کانون است. لازم است یادآوری کنم که پس از نمایش‌نامه‌خوانی نشست اول،  نمایش‌نامه‌های «اعترافاتی درباره زنان» نوشته محمد امیریاراحمدی به کارگردانی فریدون محرابی، «فراتر از صداقت» نوشته ندا ثابتی به کارگردانی زری طالبی و «نگاره‌ای به رنگ شبق» نوشته و کارگردانی سلما سلامتی به ترتیب در هفته‌های دوم، سوم و چهارم مهرماه جاری نمایشنامه‌خوانی می‌شود.

سخنگوی کانون نمایشنامه نویسان در پایان اعلام کرد: اجرای این نمایشنامه خوانی‌ها به صورت بلیت فروشی خواهد بود و قیمت هر بلیت 7000 تومان است. علاقه‌مندان می‌توانند نیم‌ساعت قبل از اجرا بلیت‌های خود را از گیشه‌ این سالن تهیه کنند یا برای اطلاعات بیشتر با شماره تلفن‌های 88088301- 2 بگیرند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار