امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۷:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 52599
تاریخ انتشار: ۲ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۳
تعداد بازدید: 111
به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، مراسم تودیع و معارفه مدیران سازمان سینمایی صبح امروز با حضور رئیس سازمان سینمایی مدیران و کارمندان این سازمان در سالن ...

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، مراسم تودیع و معارفه مدیران سازمان سینمایی صبح امروز با حضور رئیس سازمان سینمایی مدیران و کارمندان این سازمان در سالن اجتماعات سینمایی برگزار شد.

براساس این گزارش؛ جلیل عرفان‌منش معاونت سابق آثار سازمان سینمایی گفت: از همه همکارانم در طول مدت کوتاهی در این معاونت بودم تشکر می‌کنم که با من دست دوستی و اتحاد دادند و یک تبریک ویژه را به دوست عزیزم آقای احسانی می‌گویم که از افراد اندیشمند و ارزشی هستند و سپاس می‌گویم که قبول مسئولیت کرده‌اند و این بار گران مسئولین را از دوش من برداشتند.

وی افزود: تردیدی ندارم که آقای ایوبی و همکارانشان  فرصت خدمت را مغتنم می‌شمارند و با تلاش مضاعف و با زحمت بیشتر به تعالی سینمای ایران کمک می‌کنند.به خصوص که در دوران اخیر افق امیدوار‌کننده توأم با اعتدال و امید هم همراه است.

عرفان‌منش خاطر نشان کرد: من قصد ارائه گزارش ندارم و اگر لازم باشد آقای احسانی از طرف خودشان و بنده در خصوص اصلاح روش‌ها و حفظ حرمت‌ها گزارش خواهند داد اما حفظ اعتدال و دوری از روش‌های تنگ‌نظرانه از ملزومات کار در سینما است و با این کار تلاش بنده و همکارانم این بود که حقوق هیچ سینماگری ضایع نشود.

معاون سابق آثار سازمان سینمایی ادامه داد: البته شرایطی که بنده و همکارانم در آن به سر می‌بردیم شرایط خاص وقابل درکی است. خوشبختانه تجربیات سه دهه اخیر نشان داده که سینماگران ما از بلوغ فرهنگی و فکری خوبی برخوردار هستند و سینماگران نیز همچون دولت‌مردان به هنجارهای فرهنگی اعتقاد دارند.

وی افزود: اگر می‌خواهیم سینمای ایران در عرصه‌‌های مختلف بدرخشد گام نخست این است که با همدلی بین سینماگران و هم‌افزایی با نهادهای مختلف این اقدامات انجام گیرد. من همواره می‌پنداشتم که سینماگری که به دفترم بیاید اگر من دست یاری به سوی او دراز نکنم دیگر تا ابد به سراغم نخواهد آمد و این حسرت تا آخر با من باقی می‌ماند و به همین دلیل سعی کردم با همین سینماگران با احترام رفتار کنم.
 
* عظیمی میرآبادی: وقتی آمده‌ام مملکت تعطیل بود و وقتی قرار شد کار کنیم هم مملکت در تعطیلی به سر می‌برد

در ادامه این مراسم مهدی عظیمی میر‌آبادی معاون سابق امور فعالیت‌های سازمان سینمایی نیز در سخنانی اظهار داشت: در ابتدا از خداوند بزرگ تشکر می‌کنم و سپاس می‌گویم که توفیق خدمت‌گزاری را در این مسئولیت به بنده اعطا کرد و خدا را شکر می‌کنم که این امکان برای برادر دیگری فراهم شده است همچنین از آقای ایوبی که برخورد بزرگ‌منشانه ایشان در این مدت برای من درس بزرگی بود تشکر می‌کنم که اجازه داده‌اند من در منصب دیگری در خدمت سینما باشم.

وی همچنین با تشکر از شمقدری برای سپردن مسئولیت معاونت فعالیت‌ها به وی گفت: وقتی من این مسئولیت را پذیرفتم،در بحبوحه جشنواره فجر قرار داشتیم و مملکت تعطیل بود بعد از جشنواره آخر سال بود که همه جا تعطیل بود پس از شروع سال اوایل سال دوباره همه جا تعطیل بود بعد از تعطیلات عید انتخابات ریاست‌جمهوری فرا رسید که باز هم مملکت تعطیل بود و بعد که رئیس‌جمهور جدید آمدند باید مدیران جدید انتخاب می‌شدند که باز هم همه جا تعطیل بود و عملاً این چند باری که من در خدمت شما بودم همه جا تعطیل بود!

عظیمی خاطر نشان کرد: قطعا در این تعطیلی‌ها من توقع زیادی از همکاران نداشتم، بودجه و امکانات نداشتیم چرا که ساختار در حال تجدید‌ و شکل‌گیری مجدد بود. البته بعضی از همکاران در ابتدا اظهار محبت کردند اما روزهای آخر که رفتن بنده مسجل شد رفتارها کاملا معکوس شد که همین موضوع برای من درس دوباره‌ای بود.

وی ادامه داد: گمان می‌کنم آقای احسانی بتواند برای سینما بسیار مؤثر باشد از قبل آقای احسانی را می‌شناختم و همه آنچه از ایشان شنیده بودم خوبی و حسنات بود و بسیار خوشحالم که فرد بعدی لااقل حسن معاشرت و برخوردشان زبان‌زد است و امیدوارم در عرصه مدیریت هم به همین خوبی عمل کند.

عظیمی در خاتمه صحبت‌هایش گفت: بنده انشاء‌الله شرایطی که فراهم شده در مؤسسه سینمای مقاومت پس از راه‌اندازی کامل خدمت‌گزار مردم و سینماگران خواهم بود.

در ادامه این مراسم؛ سعید رجبی فروتن مدیرکل سابق حوزه مدیریت، روابط عمومی و روابط‌بین‌الملل سازمان سینمایی در سخنانی گفت: برای آقای عیوبی و مدیرانی که بعد از این در مسند خدمت هستند آرزوی موفقیت دارم من به نمایندگی از کارشناسان در 12 سال گذشته سعی کردم نماینده خوبی باشم و به نفع احسنت اعتماد نظام را به بدنه کارشناسان جلب کنم و امیدوارم مدیران و مقامات ارشد باز هم فرصت لازم را در اختیار کارشناسان قرار دهند.

به گزارش خبرنگار فارس؛ حمیدرضا دیبایی مدیر سابق روابط‌عمومی سازمان سینمایی نیز در سخنانی اظهار داشت: 6 سال قبل به دعوت استاد جعفری جلوه پا به عرصه رسانه‌ایی سینما گذاشته‌ام و جا دارد از همه همکاران رسانه‌ای خودم همکارانم در روابط‌عمومی تشکر کنم و برای آقای صادقی در این سمت آرزوی موفقیت کنم و خوشحالم که در این یوم‌الحساب زمینی فضای خوبی در جامعه ما حاکم شده است.

در خاتمه این مراسم جلیل عرفان‌منش، مهدی‌عظیمی میرآبادی، سعید رجبی فروتن، حمیدرضا دیبایی و رشید ایمانی به عنوان مدیران سابق سازمان سینمایی مورد تقدیر قرار گرفته‌اند و ایوبی احکام مدیریتی، علیرضا رضاداد(مشاور ارشد سازمان سینمایی)، محمد احسانی (معاون آثار سازمان سینمایی)، نصرت‌الله مرادی (معاون توسعه و پشتیبانی)، رضا بشر‌دوست (مدیرکل حراست)، محمد سعید رمضانی (مدیر دفتر ریاست‌سازمان) و لادن طاهری (مدیر فیلمخانه ملی) را اعطا کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها