امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 22
۱۳:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 52601
تاریخ انتشار: ۲ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۳
تعداد بازدید: 78
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در این دیدار مدیر گالری گلستان توضیحاتی درباره روند شکل گیری این رویداد ،استقبال مردم و فروش  ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در این دیدار مدیر گالری گلستان توضیحاتی درباره روند شکل گیری این رویداد ،استقبال مردم و فروش  620 میلیون تومانی آن در بیست روز گذشته ارائه داد.

علی مرادخانی معاون هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز پس از تماشای آثار نمایشگاه استمرار بیست و یک ساله این رویداد هنرهای تجسمی را ستایش برانگیز قلمداد کرد و کنار هم قرار گرفتن آثار چهار نسل هنرمندان معاصر ایران زیر یک سقف را یکی از جذابیت های آن عنوان کرد.

مرادخانی همچنین تلاش برای رونق افزایی به اقتصاد هنر ،بازگرداندن موزه هنرهای معاصر تهران به جایگاه بین المللی و واقعی خود و واگذاری امور هنرهای تجسمی به اهالی و نخبگان این عرصه را از محورهای اصلی برنامه های معاونت هنری در این وادی برشمرد.

بیست و یکمین دوره نمایشگاه «100 اثر 100 هنرمند» از 15 شهریور با ارایه از 177 ا اثر هنری از حدود 170 هنرمند کار خود را در گالری گلستان آغاز کرد که با فروش پیاپی آثار و جایگزینی کارهای تازه  تا امروز حدود 270 اثر از 177 هنرمند  به معرض فروش و تماشا درآمده است.

در این نمایشگاه  که تا چهارشنبه چهارم مهر ماه در گالری گلستان دایر خواهد بود ، آثاری از سهراب سپهری ،محمد احصایی ،نصرالله افجه ای ،پرویز کلانتری ،مش اسماعیل ، فریده لاشایی، حسین محجوبی ،جعفر روح بخش، نصرت الله مسلمیان، ایرج زند و... به تماشا و فروش گذاشته شده است.

گالری گلستان در خیابان دروس ،خیابان کماسایی ،پلاک 34  واقع است.
انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها