امروز : سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 21
۰۳:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 52619
تاریخ انتشار: ۲ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۱
تعداد بازدید: 37
به‌گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حسام‌الدین آشنا دستیار ارشد رئیس جمهور، در تازه‌ترین نوشته خود در صفحه ...

به‌گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حسام‌الدین آشنا دستیار ارشد رئیس جمهور، در تازه‌ترین نوشته خود در صفحه فیس‌بوک شخصی‌اش به اهمیت رسانه‌ها و جایگاه آنان در غرب پرداخت.

او تصریح کرد: نسبت رسانه و سیاست چنان نزدیک است که گاه تفکیک دو نقش محال شود و در این شهر جهانی، سیاستمداران واقعاً بیشتر از اصل مذاکرات نگران تصویری هستند که بلافاصله منتشر می‌شود.

وی ادامه داد: معانی نهفته در اذهان که بر اثر مشاهده یک تصویر ظاهر می‌شود، در مقیاس کلان چون رودی است که از ترکیب چشمه‌ها جاری می‌شود.

دستیار ارشد رئیس جمهور در بخش دیگری از این نوشتار فیس‌بوکی خود، نوشت: ایران نشانه‌ها را به خوبی می‌شناسد و تیم مذاکره‌کننده درباره قطعنامه حالا پس از ۲۵ سال دوباره شکل گرفته است؛ چنان هشیار که باید بودی و می‌دیدی.

آشنا متذکر شده است: با چنان صلابتی کار می‌شود که طرف مقابل نگران شده است؛ می‌توان به مسلمان بودن و ایرانی بودن افتخار کرد چرا که فرزندان ایران نه می خواهند تصادفی کسی را نبینند و نه می‌گذارند طرف تک‌خوری کند.

سرپرست معاونت سیاسی دفتر رئیس جمهور تصریح کرد: یک‌طرف کمتر نگران مردم خود است و بیشتر دغدغه عرب‌ها و اسرائیلی ها را دارد و طرف‌ دیگر از تکرار ناکامی‌ها هراس دارد که فقط لبخندی بر لب بماند؛ آران با رویی باز به آمریکا آمده، نه دستانی دراز!

آشنا این پیام فیس‌بوکی خود را با این عبارت به پایان رساند که «در چه روزی است، امروز برای تاریخ فردا».
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار