امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۱۴:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 52623
تاریخ انتشار: ۲ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۲
تعداد بازدید: 49
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، پایگاه صهیونیستی دبکا، نزدیک به منابع نظامی و اطلاعاتی رژیم صهیونیستی در گزارشی که به پذیرش ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، پایگاه صهیونیستی دبکا، نزدیک به منابع نظامی و اطلاعاتی رژیم صهیونیستی در گزارشی که به پذیرش ایران هسته‌ای توسط آمریکا و اروپا اختصاص داشت، چنین تیتری را به‌کار برد: «واشنگتن و اروپا با سر به سوی پذیرش ایران هسته‌ای می‌دوند.»

بنابراین گزارش، دبکا در این گزارش نوشت: رئیس‌جمهور اوباما با اشتیاق به سوی تجدید نظر در خصوص ایران حرکت می‌کند و این در حالی است که ایران جاه‌طلبانه به‌دنبال نابودی اسرائیل است.
 منابع نزدیک به نخست‌وزیر اسرائیل، بنیامین نتانیاهو، می‌گویند که وی قصد دارد در سخنرانی خود در مجمع عمومی سازمان ملل متحد، به‌زعم خود، پرده از چهره واقعی ایران بدرد حتی اگر در این کار تنها باشد!

این پایگاه صهیونیستی اذعان کرده است که موضع نتانیاهو در داخل سرزمین‌های اشغالی فلسطین تضعیف شده و اسرائیلی‌ها می‌پرسند که وعده وی برای جلوگیری از آنچه دست‌یابی ایران به سلاح هسته‌ای خوانده می‌شود، به کجا رسید؟

ایران همواره بر ماهیت صلح‌آمیز برنامه هسته‌ای خود تاکید کرده اما رژیم صهیونیستی ایران را به تلاش برای دست‌یابی به سلاح هسته‌ای متهم می‌کند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها