امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۱۴:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 52635
تاریخ انتشار: ۲ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۳
تعداد بازدید: 40
 به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا»، با توجه به استقبال بی‌نظیر مردم از لوازم‌التحریر ایرانی - اسلامی و وجود مشکلاتی در عرصه ...

 به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا»، با توجه به استقبال بی‌نظیر مردم از لوازم‌التحریر ایرانی - اسلامی و وجود مشکلاتی در عرصه توزیع این محصولات «مرکز توزیع زندگی» با همکاری تولیدکنندگان لوازم‌التحریر ایرانی - اسلامی و برخی نهادهای فرهنگی دولتی و غیردولتی، اقدام به برگزاری نخستین «جشنواره لوازم‌التحریر ایرانی» جهت توزیع این محصولات و فرهنگ‌سازی این موضوع کرده است.

از اهم برنامه‌های این جشنواره و نمایشگاه می‌توان به حضور همه برندهای تولیدکننده لوازم التحریر ایرانی در نمایشگاه، برگزاری برنامه‌های متنوع ویژه کودکان، برگزاری نشست‌های تخصصی پیرامون تولید و توزیع لوازم‌التحریر و بازدید مدارس استان تهران از نمایشگاه اشاره کرد.

از برندهای ایرانی _ اسلامی که در این نمایشگاه و جشنواره حضور دارند، می‌توان به «روشنا»، «ایام»، «قاصدک»، «انتشارات مدرسه»، «نجیب‌پوشان»، «شکرستان»، «کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان» اشاره کرد.

گفتنی است، «نمایشگاه تحریر ایرانی» از 3 الی 7 مهر سال جاری در محل سالن حجاب واقع در خیابان حجاب، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در حال برگزاری است.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها