امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۱:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 52636
تاریخ انتشار: ۲ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۳
تعداد بازدید: 140
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سیدداوود اطیابی کارگردان این فیلم در مورد ترکیب ساختاری این فیلم بیان داشت: فیلم سینمایی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سیدداوود اطیابی کارگردان این فیلم در مورد ترکیب ساختاری این فیلم بیان داشت: فیلم سینمایی مبارزان کوچک به صورت ترکیب تکنیک انیمیشن و رئال می باشد. 20 درصد این فیلم انیمیشن است و 80 درصد آن به صورت رئال ساخته شده است.

وی افزود: تا به حال بخش رئال فیلم به صورت کامل فیلمبرداری شده است و بخش انیمیشن و جلوه های کامپیوتری آن باقی مانده است که به تازگی ساخت این دو بخش نیز آغاز شده است و به این ترتیب تا حال 70 درصد فیلم مبارزان کوچک ساخته شده است.

اطیابی که فیلمنامه نویس مبارزان کوچک نیز می باشد، در ادامه با اشاره به صدا گذاری این فیلم بیان داشت: به غیر از ساخت انیمیشن و تکمیل تدوین این فیلم صدا گذاری و ساخت موسیقی این فیلم نیز آغاز شده است.

این کارگردان سینما در خصوص زمان پایان ساخت این فیلم اظهار داشت: با توجه به کارهایی که قرار است بر روی این فیلم انجام شود، ساخت این فیلم تا پایان ماه آینده به طول خواهد انجامید و تا اواخر مهر ماه ساخت آن به پایان خواهد رسید.

اطیابی با اشاره به اینکه این فیلم در ژانر کودک ساخته شده است در خصوص قصه مبارزان کوچک گفت: قصه این فیلم از آنجا شروع می شود که چند سارق خطرناک و حرفه ای با لباس های مبدل و به صورت انیمیشن دو بعدی کتیبه ای را از موزه ملی می دزدند و قصد خروج از کشور را دارند.

وی در ادامه افزود: در ادامه داستان کتیبه به دست چند کودک و نوجوان در شمال کشور می افتد و این کودکان با یکدیگر عهد می بندند که تا رسیدن پلیس از کتیبه دفاع کنند. همین باعث می شود که بچه ها از تمام وسایل خود به عنوان سلاح استفاده کنند و این مسائل ایجاد طنز موقعیت می کند.

به گزارش فارس، تهیه کننده این فیلم حبیب ا... کاسه ساز است و در این فیلم بازیگرانی چون: یوسف صیادی، شراره رخام، مهران رجبی، نعیمه نظام دوست، شهاب عباسی، سیاوش مفیدی و مژگان ترانه بازی می‌کنند.

همچنین بازیگران خردسال این فیلم عبارتند از: سید علیرضا اطیابی، وانیا ستوده، آرمان یعقوبی و ستاره صادقی
 
انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها