امروز : سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 21
۱۸:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 52650
تاریخ انتشار: ۲ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۱
تعداد بازدید: 43
امیر خجسته در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در همدان اظهار داشت: با توجه به حساسیت کنونی کشور در بحث انتصاب ...

امیر خجسته در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در همدان اظهار داشت: با توجه به حساسیت کنونی کشور در بحث انتصاب استانداران جلسه‌ خوبی با حضور وزیر کشور برگزار شد و از آخرین وضعیت انتصابات نمایندگان ارشد دولت در استان‌ها بحث و گفت‌وگو شد.

وی افزود: در این  جلسه‌ که با حضور عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور  دولت یازدهم برگزار شد آخرین وضعیت تقسیمات کشوری و انتصاب استانداران مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس خاطرنشان کرد: حساسیت و اهمیت تقسیمات کشوری در حوزه سیاسی و همچنین توجه به نیازها و اقتضائات سیاسی اجتماعی در سطح جامعه و کشور این را می‌طلبد که بحث تقسیمات کشوری با حساسیت و توجه بیشتر و با عنایت به دیدگاه‌های کارشناسی پیگیری شود.

وی گستره فعالیت‌های وزارت کشور را در ارتباط مستقیم با نحوه زندگی مردم ارزیابی کرده و ابراز داشت: ایجاد و احیاء معاونتی حول محور توسعه و امور اقتصادی در وزارت کشور اقدام مناسب و مثبتی بود که توسط وزیر کشور دنبال می‌شود و امیدواریم با ایجاد این معاونت جدید شاهد رشد و توجه به امور اقتصادی در استان‌ها باشیم.

رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس در ادامه بیان اینکه در این جلسه برای روشن شدن و تعیین تکلیف وضعیت استانداران بحث‌های خوبی صورت گرفت، تصریح کرد: وزیر کشور به جدیت پیگیر مسائل انتصابات استانداران است و این موضوع یکی از محوری‌ترین مسائل مورد توجه وزارت کشور در چند روز اخیر محسوب ‌می‌شود.

وی ادامه داد: انتصاب استانداران، فرمانداران و نیز وضعیت شهردار تهران از دیگر محورهای مورد بحث در این جلسه بود که آخرین وضعیت موجود مورد ارزیابی قرار گرفت.

خجسته خاطرنشان کرد: در ادامه  این جلسه وزیر کشور با ارائه گزارشی از روند تقسیمات کشوری و اقدامات وزارت کشور تأکید کرد از دولت مهلتی سه ماهه برای تهیه و تدوین لایحه جامع تقسیمات کشوری خواسته  که بعد از تصویب نهایی آن را در اختیار مجلس قرار می‌دهند.
انتهای پیام/89020/ی30
برچسب ها:
آخرین اخبار