امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۹:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 52653
تاریخ انتشار: ۲ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۱
تعداد بازدید: 100
محمد نیشابوری سخنگوی حزب اسلامی کار در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در مورد جلسه عصر دیروز (دوشنبه) ...

محمد نیشابوری سخنگوی حزب اسلامی کار در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در مورد جلسه عصر دیروز (دوشنبه) حزب متبوعش اظهار داشت: اساسنامه برخی سازمان‌های درون حزب مورد بررسی قرار گرفت که قرار شد کمیته‌ای در این مورد تشکیل شود و موارد تضاد و تشابه این اساسنامه‌ها را اصلاح کند و سپس در شورای مرکزی به رای گذاشته و در صورت تائید به عنوان مصوبه به سازمان‌ها ابلاغ شود.

وی در توضیح سازمان‌های موجود در حزب اسلامی کار گفت: این سازمان‌ها متشکل از سازمان دانشجویان، زنان، جوانان، فرهیختگان، بازنشستگان، حقوقدانان و غیره که در این اساسنامه‌ها اهداف، نحوه عضوگیری، اعضاء هیئت رئیسه وهمچنین پیشنهاد رئیس سازمان به دبیر کل وجود دارد.

سخنگوی حزب اسلامی کار در مورد جایگزین راستگو در حزب اسلامی کار، گفت: مسئله راستگو تمام شده است و ایشان رسماً عضو رسمی کار نیست، بنابراین بر اساس اساسنامه عضو علی البدل جانشین ایشان خواهد شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار