امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۲:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 52658
تاریخ انتشار: ۲ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۱
تعداد بازدید: 97
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت بهداشت، رسول دیناروند در این حکم اعضای کمیته را موظف به ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت بهداشت، رسول دیناروند در این حکم اعضای کمیته را موظف به سرکشی به داروخانه هایی که داروهای بیماران خاص و صعب العلاج را عرضه می‌کنند و رسیدگی به شکایات دریافتی کرده است.

بنا بر این گزارش متن حکم دکتر رسول دیناروند به این شرح است:

جناب آقای دکتر شهابی مجد (معاون محترم پشتیبانی سازمان)

جناب آقای دکتر پیرصالحی (مدیرکل محترم نظارت بر دارو)

جناب آقای دکتر سلیمانجاهی (مشاور محترم سازمان)

جناب آقای دکتر رضوی افضل (مشاور محترم سازمان)

جناب آقای دکتر غلامی (سرپرست محترم داروخانه های دانشکده داروسازی تهران)

جناب آقای دکتر عبداللهی اصل (عضو محترم شورای برنامه ریزی دارو)

جناب آقای دکتر پرویزی (مدیرکل محترم دفتر ریاست سازمان و روابط عمومی)
سلام علیکم
با توجه به تفاهمنامه امضا شده بین وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و وزارت کار تعاون و رفاه اجتماعی مبنی بر جبران هزینه مربوط به افزایش قیمت داروهای بیماران خاص و صعب العلاج و لزوم اجرای مفاد تفاهمنامه از تاریخ 1/7/92، بدین وسیله جناب عالی به موجب این حکم به عنوان عضو کمیته نظارت بر حسن اجرای تفاهمنامه مذکور منصوب می‌شوید. اعضای محترم کمیته ضمن سرکشی به داروخانه‌هایی که داروهای بیماران خاص و صعب العلاج را عرضه می‌کنند، شکایات دریافتی در این باره را نیز رسیدگی کرده و در جلسات مستمری که در حضور اینجانب تشکیل می‌شود زمینه های حل مشکلات را فراهم می کنند.

توفیق جناب عالی را از درگاه احدیت مسئلت می کنم.
 
                                                                    دکتر رسول دیناروند

                                                   معاون وزیر بهداشت و رئیس سازمان غذا و دارو

طی تفاهمنامه‌ای که بین وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی منعقد شده و به امضای دو وزیر رسیده است، سازمان بیمه تأمین اجتماعی موظف است هم هزینه‌های درمان بیماران خاص را تقبل کرده و قیمت داروهای این بیماران نیز با پرداخت مابه التفاوت افزایش قیمتها توسط بیمه برای بیماران، به قیمت ابتدای سال 91 بر می‌شود.

پیش از این بیمه تأمین اجتماعی فقط 60 درصد هزینه‌های درمان بیماران خاص را می‌پرداخت که با این تفاهمنامه پوشش درمانی این بیماران توسط بیمه 100 درصد می‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار