امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۲۱:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 52659
تاریخ انتشار: ۲ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۱
تعداد بازدید: 53
به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا»، حامد علامتی دبیر کل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان در بازدید از نمایشگاه دستاوردهای فناوری اطلاعات، با اشاره ...

به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا»، حامد علامتی دبیر کل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان در بازدید از نمایشگاه دستاوردهای فناوری اطلاعات، با اشاره به اهمیت برنامه‎ریزی هدفمند و افزایش تلاش در توسعه فعالیت‌های این حوزه، گفت: امروز فضای مجازی و فناوری‌های نوین بخش لاینکف زندگی ما شده‌ و بیشترین سهم را در میان نوجوانان و جوانان و به‎ویژه دانش‌آموزان دارد.

وی افزود: امروز فضای مجازی با عنوان «مجازی» شناخته می‎شود؛ در حالی که مهمتر از ارتباطات حضوری، فیزیکی و مکانیکی شده و در اصل فضایی حقیقی است.

علامتی خاطر نشان کرد: امید است این نمایشگاه و عرضه دستاوردها بستری برای استفاده هدفمند از رسانه‏های دیجیتال و فضای مجازی در تشکیلات اتحادیه شود، تا با بهره‏گیری حداکثری زمینه شکل‎گیری اتحادیه مجازی مهیا شود.

دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‎‎آموزان گفت: اگر می‎خواهیم اتحادیه مجازی و به تبع آن ورود مفید و حداکثری در میدان‌های جنگ نرم داشته باشیم، راهی جز توسعه آموزش‌های کاربردی در زمینه فناوری اطلاعات و فضای مجازی نداریم و باید از ظرفیت‌های فضای مجازی برای پیشرفت دانش‌آموزان در زمینه‎‌های مختلف استفاده کنیم.

وی افزود: فناوری‌های نوین و فضای مجازی فقط برای دانش‎آموز نیست، بلکه برای روزآمدی همه تشکیلات اتحادیه و در تمام روش‌های تشکیلاتی و ارتباطی فرصتی مغتنم است.

علامتی با تأکید بر آموزش‌های کاربردی برای ارتقای سواد دیجیتالی تشکیلات، از مرکز فناوری اطلاعات اتحادیه خواست تا با برنامه‎ای منسجم در کوتاه‌ترین زمان، زمینه همکاری و پشتیبانی از نخبگان این حوزه در تشکیلات، ایجاد هم‎افزایی با دیگر نهادهای مسئول و زمینه تحول در این حوزه را در اتحادیه فراهم کند.

به گزارش فارس، این نمایشگاه با محوریت عملکرد استان‌ها در حوزه فضای مجازی و تولیدات برخط و نرم افزاری در شبکه دانش‌آموزی و همچنین شبکه مربیان و کادر استانی برگزار ‎شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها