امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 20
۰۴:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 52660
تاریخ انتشار: ۲ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۱
تعداد بازدید: 25
به گزارش خبرنگار قضایی فارس، در جلسه‌ای که پیش از ظهر امروز در سازمان بازرسی کل کشور برگزار شد رئیس، دبیر و نایب رئیس جدید هیأت نظارت بر صندوق توسعه ...

به گزارش خبرنگار قضایی فارس، در جلسه‌ای که پیش از ظهر امروز در سازمان بازرسی کل کشور برگزار شد رئیس، دبیر و نایب رئیس جدید هیأت نظارت بر صندوق توسعه ملی انتخاب شدند.
 
در این جلسه ناصر سراج رئیس سازمان بازرسی کل کشور، امین‌حسین رحیمی رئیس دیوان محاسبات و اکبر سهیلی‌پور رئیس سازمان حسابرسی حضور داشتند.

پس از رأی گیری، ناصر سراج رئیس سازمان بازرسی کل کشور به عنوان رئیس هیئت نظارت بر صندوق توسعه ملی انتخاب شد. امین‌حسین رحیمی رئیس دیوان محاسبات به عنوان دبیر هیأت نظارت و اکبر سهیلی پور رئیس سازمان حسابرسی به عنوان نایب رئیس هیئت نظارت بر صندوق توسعه ملی انتخاب شدند.

صندوق توسعه ملی با هدف تبدیل بخشی از عواید ناشی از فروش نفت و گاز و میعانات گازی و فرآورده‌های نفتی به ثروت‌های ماندگار، مولد و سرمایه‌های زاینده اقتصادی و نیز حفظ سهم نسل‌های آینده از منابع نفت و گاز و فرآورده‌های نفتی تشکیل شده است.

همچنین به منظور حصول اطمینان از تحقق اهداف صندوق و نظارت مستمر بر عملیات جاری آن و جلوگیری از هرگونه انحراف احتمالی از مفاد اساسنامه، خط‌مشی‌ها و سیاست‌ها، هیئت نظارت با ترکیب رئیس دیوان محاسبات کشور، رئیس سازمان حسابرسی کشور و رئیس سازمان بازرسی کل کشور تشکیل شده است.
 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها