امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۱۰:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 52665
تاریخ انتشار: ۲ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۲
تعداد بازدید: 82
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه العهد، یکی از رهبران جنبش جهاد اسلامی فلسطین، مردم غزه را به حضور گسترده در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه العهد، یکی از رهبران جنبش جهاد اسلامی فلسطین، مردم غزه را به حضور گسترده در راهپیمایی «یاری قدس و مسجدالاقصی» فراخواند.

«محمد الحرازین» طی اظهاراتی تاکید کرد که این راهپیمایی در چارچوب برنامه‌ای با هدف افزایش فعالیت‌های مردمی و بسیج عمومی و جلب توجه و انرژی عموم به سمت قضایای ملی برگزار می‌شود.

وی اشاره کرد که این راهپیمایی در آستانه سیزدهمین سالروز آغاز انتفاضه الاقصی برگزار می‌شود و روز پنج شنبه نیز یک کنفرانسی تحت عنوان «به سوی قدس» در استان شمال برگزار خواهد شد.

در همین رابطه جبهه خلق در بیانیه‌ای از ملت فلسطین خواست تا در راهپیمایی بزرگ یاری قدس و مسجدالاقصی که بنا به دعوت گروه‌های ملی و اسلامی در قلب قدس اشغالی برگزار خواهد شد، شرکت کنند.

این در حالی است که شهرک نشینان صهیونیست اخیرا به یورش‌های خود به مسجدالاقصی شدت بخشیده‌اند و هفته قبل نیز کنست رژیم صهیونیستی در راستای اجرای طرح تقسیم مسجدالاقصی با ورود آزادانه یهودیان به این مسجد موافقت کرد.

انتهای پیام/.ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها