امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۱:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 52671
تاریخ انتشار: ۲ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۲
تعداد بازدید: 42
به گزارش خبرنگار تئاتر فارس، علی شمس کارگردان نمایش «مخاطب خاص» قصد دارد در طول اجرای خود هر شب این نمایش را به زنده‌یاد «محمود استادمحمد» تقدیم ...

به گزارش خبرنگار تئاتر فارس، علی شمس کارگردان نمایش «مخاطب خاص» قصد دارد در طول اجرای خود هر شب این نمایش را به زنده‌یاد «محمود استادمحمد» تقدیم کند.

نمایش «مخاطب خاص» فضای رستوران حمید سمندریان که در حقیقت در کنار بسترهای نمایشی که دارد نوعی یادکرد از بودگان و باشندگان تئاتر ایران و معاصران هنر این کشور است.

رستوران بستری برای بازروایی بخشی از تاریخ تئاتر کشور در اوایل انقلاب است که تمرکز اصلی روی شخصیت‌های حمید سمندریان، احمد آقالو و لبخنده است. در کنار این سه اسم از بسیاری از پیشکسوتان و هنرمندان این هنر نیز یاد می‌شود و در این کار دخیل هستند.

اجرای این نمایش به شدت از فضاسازی عینی و رئالیستی عبور می‌کند و سعی می‌کند فضای رستوران را به واسطه فضای ذهنی مخاطب به دست آورد.

 براساس این گزارش در این نمایش که از ۷ مهر ماه ۹۲ در کافه تریای اصلی مجموعه تئا‌تر شهر اجرا می شود رضا مولایی، وحید آقاپور، جواد نمکی و الهام شعبانی به عنوان بازیگر حضور دارند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها