امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۱۳:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 52677
تاریخ انتشار: ۲ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۲
تعداد بازدید: 101
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کانون اندیشه جوان برای دوره پاییز خود علاوه بر کلاس‌های ایدئولوژی‌های مدرن شهریار زرشناس، ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کانون اندیشه جوان برای دوره پاییز خود علاوه بر کلاس‌های ایدئولوژی‌های مدرن شهریار زرشناس، کارگاه داستان نویسی احمد شاکری و درس‌گفتار «فلسفه علم» عطاء الله رفیعی را در دست دارد.

کارگاه «داستان سطح یک» با حضور احمد شاکری روزهای سه شنبه هر هفته ساعت 16 در کانون اندیشه جوان برگزار می‌شود.

اهداف چهارگانه این دوره کسب تجربه به عنوان ماده خام نگارش از زندگی، مهارت در نوشتن، آشنایی با عناصر داستان و ارکان آن و مهارت در نقد عنوان شده است.

درس‌ گفتارهای «فلسفه علم» هم با حضور عطاء الله رفیعی، هر هفته روزهای یکشنبه از مهرماه در کانون اندیشه جوان برگزار می‌شود.

محورهای این دوره بررسی تاریخی علم مدرن، کارکرد، غایات و فوائد علوم انسانی، روش‌شناسی علوم انسانی، روش‌‌شناسی علم پژوهی، فلسفه علوم انسانی(با نگاه انتقادی) عنوان شده است.

علاقه مندان برای حضور در این درس گفتارها می‌توانند به سایت کانون اندیشه جوان به نشانی www.canoon.org مراجعه کنند یا با شماره تلفن 88960536-داخلی 107 تماس بگیرند. مهلت ثبت نام تا 15 مهرماه است و کلاس‌ها به نشانی خیابان وصال شیرازی، کوچه بهنام، پلاک 19، طبقه دوم- معاونت فرهنگی و ارتباطات برگزار می‌شود.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها