امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 22
۰۸:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 52706
تاریخ انتشار: ۲ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۳
تعداد بازدید: 92
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سیدعلی مصطفوی، سرپرست گروه موسیقی «سرو آزاد» با اشاره به کنسرت « مهرگان » بیان کرد: تا به این ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سیدعلی مصطفوی، سرپرست گروه موسیقی «سرو آزاد» با اشاره به کنسرت « مهرگان » بیان کرد: تا به این زمان هیچ گروهی شاهنامه را به این صورت اجرا نکرده است که قسمت کاملی از کنسرت به روایت داستانی اختصاص داشته باشد.

وی کنسرت را شامل دو بخش و در دستگاه های افشاری و بیات اصفهان دانست و گفت: در قسمت اول به صورت یکپارچه به داستان جشن مهرگان و پیروزی فریدون بر ضحاک پرداخته می شود و در بخش دوم قطعاتی از مجید درخشانی اجرا می شود.

این هنرمند افزود: در قسمت اول تعدادی از ساخته های خودم و دو قطعه از حمیدرضا آفریده و یک قطعه از حامد حافظی و در قسمت دوم ساخته های مجید درخشانی تقدیم علاقمندان می شود.

مصطفوی با تاکید بر اینکه خواننده کنسرت وحید تاج است، خاطرنشان کرد: اشعار قسمت اول از شاهنامه فردوسی و شعر و آهنگ تصنیف ها با محوریت شاهنامه از خودم است.

گفتنی است کنسرت « مهرگان » گروه سرو آزاد 19 مهرماه ساعت 21:30 در تالار وحدت اجرا می شود و علاقمندان برای تهیه بلیط می توانند به سایت ایران کنسرت مراجعه کنند.

انتهای پیام/ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها