امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۰:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 52765
تاریخ انتشار: ۲ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۰۰
تعداد بازدید: 56
عبدالله گنجی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس، اظهار داشت: برای پیشبرد روزنامه جوان هدف‌های راهبردی دنبال می‌شود به این معنی که اولویت‌ امور به ...

عبدالله گنجی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس، اظهار داشت: برای پیشبرد روزنامه جوان هدف‌های راهبردی دنبال می‌شود به این معنی که اولویت‌ امور به عرصه‌هایی اختصاص داده می‌شود که به عنوان چالش‌ اصلی نظام مطرح است.

مدیرمسئول روزنامه جوان با اعلام اینکه تلاش می‌شود روزنامه جوان، روزنامه‌ای در تراز انقلاب اسلامی باشد، بیان داشت: همچنین اهتمام می‌شود تا روزنامه جوان تریبونی برای نیروهای انقلاب اسلامی باشد به‌طوری‌که صراط مستقیم را طی کند.

وی ابراز داشت: راهبرد این روزنامه متأثر از الگوی انقلاب اسلامی و اندیشه‌های امام (ره) و مقام معظم رهبری خواهد بود به طوری‌که در نهایت موجب شود تا روزنامه‌ای اخلاقمدار داشته باشیم.

گنجی بیان داشت: حرکت در این مسیر با هدف هدایت، اطلاع‌رسانی و دور شدن از فضای سیاسی معطوف به قدرت و جریانات خواهد بود.

وی متذکر شد: برقراری فضای اطلاع‌رسانی سالم از جمله اولویت‌های این روزنامه است.

مدیر مسئول روزنامه جوان بیان داشت: روزنامه جوان در نظر دارد اهدافی را همچون تقابل نظام اسلامی با نظام سلطه و ترویج سبک زندگی اسلامی دنبال کند.

وی همچنین با بیان اینکه سعی می‌کنیم در حوزه عدالت پر رنگ ظاهر شویم، یادآور شد:‌ امیدواریم این روزنامه، روزنامه مورد اعتماد مخاطبان باشد.

گنجی در خصوص اعمال تغییرات در بدنه این روزنامه خاطرنشان کرد: در حال حاضر تغییراتی را برای روزنامه در نظر نداریم این کار نیازمند گذر زمان و ورود به بطن کار است.

به گزارش فارس، از جمله سوابق کاری عبدالله گنجی می‌توان به جانشینی وی در سازمان بسیج دانشجویی اشاره کرد.

وی همچنین مدیرمسئول ماهنامه تئوریک بیداری اسلامی به مدت چهار سال بوده است و همچنین از سال 85 تا 89 نیز به عنوان مدیر مسئول هفته نامه عصر امید فعالیت کرده است.

گنجی عضو هیئت تحریریه روزنامه جوان، مدرس دانشگاه و همچنین دکترای علوم سیاسی است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها