امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۶:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 5277
تاریخ انتشار: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۴۱
تعداد بازدید: 136
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات فارس کتاب، «نامیرا» نوشته صادق کرمیار پرفروش‌ترین کتاب انتشارات کتاب نیستان در نمایشگاه کتاب است و استقبال از این کتاب ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات فارس کتاب، «نامیرا» نوشته صادق کرمیار پرفروش‌ترین کتاب انتشارات کتاب نیستان در نمایشگاه کتاب است و استقبال از این کتاب همچنان در میان علاقه مندان به کتاب و کتاب‌خوانی ادامه دارد.

همچنین کتاب‌های سید مهدی شجاعی هم جزء پرفروش‌های کتاب نیستان است و کتاب‌های کمی دیرتر، سقای آب و ادب، کشتی پهلو گرفته و غیرقابل چاپ در صدر پرفروش‌های این نشر قرار دارد.

گفتنی است انتشارات کتاب نیستان با 329 کتاب در نمایشگاه بیست و ششم کتاب حضور یافته است که در میان از سید مهدی شجاعی دو فیلمنامه جدید با نام‌های «چشم خفاش» و «تیر چراغ برق» به تازگی منتشر شده‌اند.
همچنین دعای عرفه، دعای ندبه و مناجات شعبانیه از مجموعه نیایش‌های این نشر به قلم سید مهدی شجاعی جزء جدیدترین کتاب‌هایی است که به نمایشگاه کتاب رسیده است.

«ماه به روایت آه» ابوالفضل زرویی نصرآباد، «حا سین نون» سید علی شجاعی هم از دیگر کتاب‌های جدید کتاب نیستان هستند.

همچنین این نشر با 3 نمایشنامه به سوی سیمرغ، فراموشی است رسم آدمیزاد و نویسش در نمایشنامه، فیلمنامه چشمانی به رنگ زیتون و داستان‌های کوتاه سمفونی ماهی‌های شیشه‌ای، نوزده، هزار گره و عطر خسته بنفشه به نمایشگاه کتاب آمده است.

در میان کتاب‌های شعر کتاب نیستان هم بانوی اعتدال امیرحسین مدرس، ضربان ذات قربان ولیئی ، حیرانی شبانه امیرحسین سام و درخت سوخته در باران ناصر حامدی جدیدترین کتاب‌ها هستند که به تازگی منتشر شده‌اند.

انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها