امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۰۴:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 52772
تاریخ انتشار: ۲ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۰۱
تعداد بازدید: 91
عزت‌الله یوسفیان ملا، نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، گفت: اکنون ...

عزت‌الله یوسفیان ملا، نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، گفت: اکنون در ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی بحث ساماندهی اطلاعات فردی برای تمام دستگاه‌ها مد نظر قرار گرفته و با جدیت دنبال می‌شود.

وی در پاسخ به این سوال که آیا پرونده‌ای در ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی در حال بررسی است، اظهارداشت: قرار است ستاد هم به صورت کلی و هم به صورت موردی درباره مسائل مرتبط با مفاسد اقتصادی فعال باشد.

وی اضافه کرد: پرونده مباحث روز به ستاد ارجاع نشده اما اگر نیاز باشد پرونده‌ها را بررسی می‌کنیم.

عضو ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه آیا پرونده بابک زنجانی و فروش مگان‌های جنبش عدم تعهد در ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی بررسی شده است، خاطرنشان کرد: تاکنون این پرونده‌ها به ستاد ارجاع نشده اما این احتمال وجود دارد که در ستاد مطرح و بررسی شود.

این نماینده مردم در خانه ملت همچنین درباره حضور سران قوا در جلسات ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی، گفت: سران قوا باید در مورد برخی تصمیمات اظهارنظر کرده و آنها را به تائید برسانند به همین دلیل پس از طرح و بررسی چندین موضوع در جلسات ستاد به سراغ سران قوا رفته و جلسه‌ای با آنها برگزار خواهیم کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها