امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۰:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 52801
تاریخ انتشار: ۲ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۲:۰۲
تعداد بازدید: 73
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نقل از جوانان انقلاب 14 فوریه بحرین  پشتیبانی خود را خود را از دعوت حزب الله جهت موضع گیری در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نقل از جوانان انقلاب 14 فوریه بحرین  پشتیبانی خود را خود را از دعوت حزب الله جهت موضع گیری در مورد خشونت نظام بحرین و اقداماتش در نابودی مساجد، مقدسات و نقض حقوق بشر را اعلام کرد. 

ائتلاف 14 فوریه تاکید کرد که جنایت های آل خلیفه در «نسل‌کشی» ملت بحرین با پشتیبانی عربستان وزیر نظر آمریکا و انگلیس انجام می‌شود.

این جنبش همچنین گفت: «ما از دل رنج های ملت بحرین به وجود آمده ایم و با وجود سانسور خبری شدید و کم کاری بین‌المللی باقی خواهد ماند و تا سرکوبی رژیم آل خلیفه به مبارزات خود ادامه می دهیم.»

سید حسن نصر الله دبیر کل حزب الله لبنان روز دوشنبه در سخنانش حکومت بحرین را به دلیل  سرکوب شدید اعتراضات مسالمت آمیز مردم این کشور مورد انتقاد قرار داد.

سید حسن نصر الله افزود: حکومت بحرین نباید تصور کند می تواند به ظلم و سرکوب ملت بحرین ادامه دهد و خارج را وادار به سکوت در برابر این جنایت ها کند.

وزیر امور خارجه بحرین در واکنش به سخنرانی سید حسن نصر الله در پیامی بر روی «توئیتر» دبیر کل حزب الله را «مجرم» خواند.

حکومت بحرین حزب شیعیان این کشور را در لیست سازمان های تروریستی قرار داده است.

همچنین پیش از این مجلس همکاری کشورهای عربی حوضه خلیج فارس تصویب کرده بود که منافع حزب الله و نزدیکانش در کشورهای عضو مجلس مورد هجوم قرار بگیرد.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها