امروز : جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 23
۰۲:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 52827
تاریخ انتشار: ۳ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۰۱:۰۱
تعداد بازدید: 98
محمد‌حسین عظیمی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، در خصوص حضور شهردار تهران در هیئت دولت اظهار داشت: علی‌رغم تلاش‌هایی که در دوران ریاست‌جمهوری ...

محمد‌حسین عظیمی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، در خصوص حضور شهردار تهران در هیئت دولت اظهار داشت: علی‌رغم تلاش‌هایی که در دوران ریاست‌جمهوری احمدی‌نژاد شد اما متأسفانه هیچ گاه شهردار تهران نتواست در جلسات هیئت دولت حضور پیدا کند.

وی تصریح کرد: شهردار تهران، رئیس‌جمهور تهران محسوب می‌شود چرا که گستره اجرایی فعالیت شهرداری تهران بعد از رئیس‌جمهور بسیار وسیع است.

عظیمی بیان داشت: با توجه به اهمیت داشتن تهران حضور شهردار تهران در جلسات هیئت دولت مهم و ضروری است.

دبیرکل جبهه حامیان انقلاب اسلامی خاطر نشان کرد: فعالیت در شهرداری تهران برابری می‌کند با فعالیت 5 الی 6 وزارتخانه در دولت و در واقع حق شهردار تهران است که در جلسات هیئت دولت شرکت کنند.

عظیمی بیان داشت: باید خارج از هرگونه سلیقه سیاسی، شهردار تهران در جلسات هیئت دولت شرکت کنند و این می‌تواند باعث خدمت‌رسانی بهتری به شهروندان تهرانی در بخش‌های مختلف شود.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا حضور رئیس شورای شهر تهران نیز در جلسات هیئت دولت ضروری است یا خیر گفت: در این زمینه نظری نداریم ضمن اینکه باید پارلمان شهری با پارلمان کشوری (مجلس) ارتباط مستقیمی را داشته باشد.

عظیمی درباره حضور نیروهای باتجربه در دوره جدید فعالیت شهرداری تهران گفت: حضور محسن هاشمی در بخش حمل و نقل و مترو می‌تواند باعث خدمت‌رسانی بهتری به شهروندان شود که پیشنهاد می‌شود که قالیباف از حضور محسن هاشمی در شهرداری استفاده کند.

وی اظهار امیدواری کرد درگیری‌هایی که در اوایل شورای چهارم شاهد آن بودیم برطرف شود و اصولگرایان و اصلاح‌طلبان خارج از هرگونه سلایق سیاسی به فکر خدمت به شهروندان باشد.

عظیمی ادامه داد: هم اکنون تعداد اماکن فرهنگی و فرهنگسراها به حد کافی رسیده است و نیازی به گسترش آنها نیست و در واقع هم اکنون شهرداری تهران باید به فکر استفاده از ظرفیت‌های فعلی در شهر باشد.

دبیرکل جبهه حامیان انقلاب اسلامی در ادامه در خصوص فروش تراکم در شهر تهران گفت: امیدواریم این کار جلوگیری شود چرا که فروش بی‌رویه تراکم در شهر تهران باعث افزایش قیمت بی‌رویه مسکن می‌شود.

وی در پایان اظهار امیدواری کرد: اعضاء شورای شهر تهران از شورای اول درس عبرت گرفته باشند و در دوره چهارم تنها به فکر خدمت باشند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها