امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۱۷:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 52844
تاریخ انتشار: ۳ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۰۲
تعداد بازدید: 71
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از مراغه، این حادثه ساعت 20 دیشب و با شلیک گلوله از کلت کمری توسط مرد 32 ساله و کشته شدن «احمد ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از مراغه، این حادثه ساعت 20 دیشب و با شلیک گلوله از کلت کمری توسط مرد 32 ساله و کشته شدن «احمد _ ح» پزشک رادیو‌لوژیست مراغه‌ای آغاز شد.

گروگانگیر پس از شلیک به پزشک مراغه‌ای با یک تیر هوایی مردم را به وحشت انداخته و مرد دیگری را گروگان می‌گیرد.

در این حادثه علاوه بر مرد گروگان شش نفر دیگر نیز در مغازه‌های اطراف گرفتار و بقیه مردم و مغازه‌داران پاساژ را تا پایان گروگان‌گیری ترک می‌کنند.

گروگان‌گیر پس از گرفتار شدن در محاصره پلیس مراغه درخواست لب‌تاب کرده که به گفته منابع آگاه به اینترنت وصل شده است.

تا رسیدن لب‌تاپ، رئیس پلیس مراغه و چندین روانپزشک و دکتر برای آزادی گروگان‌ها از دست گروگانگیر تلاش می‌کنند ولی نتیجه‌ای ندارد.

ازدحام جمعیت در اطراف پاساژ کار را برای پلیس سخت کرده بود.

پس از سه ساعت، با حضور نیروهای پلیس ویژه تبریز در مراغه و درگیری مسلحانه، گروگانگیر زخمی و افراد گرفتار شده در مغازه‌های پاساژ آزاد شدند.

در این درگیری گروگان‌گیر زخمی و روانه بیمارستان شد.

نیمه‌شب گذشته گروگانگیر به بیمارستان انتقال و نیروهای ویژه پلیس و نیروهای امنیتی همچنان در داخل پاساژ مستقر و اجازه تردد به این محل را نمی‌‌دهند.

پلیس اظهارنظر درباره علت حادثه و تعداد گروگان‌ها را منوط به بررسی کامل اعلام کرده و هنوز از انگیزه فرد گروگانگیر خبری در دست نیست.

مردم تجمع‌کننده در محوطه گروگانگیری در پایان با شعار نیروهای انتظامی تشکر تشکر سر دادند.

پاساژ گنبد کبود مراغه دارای دو طبقه و مرکز فروش کامپیوتر و لباس است.

گفته می‌شود «احمد –ح» با بیش از 55 سال سن از پزشکان خوش‌نام مراغه‌ای بوده که اصلیت کرمانی داشته است و همسرش مراغه‌ای است.
انتهای پیام/60008/ق30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها