امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۲۱:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 52913
تاریخ انتشار: ۳ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۸
تعداد بازدید: 38
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری سما، نیروهای اشغالگر اسرائیلی روز گذشته در جریان سرکوب راهپیمایی گروه‌های ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری سما، نیروهای اشغالگر اسرائیلی روز گذشته در جریان سرکوب راهپیمایی گروه‌های دینی و ملی در قدس که در حمایت از مسجدالاقصی در برابر اشغالگران و گروه‌های یهودی برگزار شد، 40 نفر را زخمی کردند.

بر اساس این گزارش، صدها نفر از شهروندان در باب العامود(یکی از مشهورترین دروازه‌های قدس قدیمی) تجمع کرده و پرچم‌های فلسطین و پلاکارد‌هایی علیه رژیم اشغالگر بالا بردند تا راهپیمایی گسترده‌ای به سمت بخش قدیمی شهر قدس برگزار کنند اما نیروهای اشغالگر با باتوم و گاز اشک‌آور و گاز فلفل به آنها حمله کرده و تعداد زیادی از آنها را زخمی و تعدادی را نیز بازداشت کردند.

بر اساس این گزارش، 9 نفر از شهروندان فلسطینی نیز در جریان درگیری با نیروهای اشغالگر اسرائیلی در منطقه باب الزاویه در مرکز الخلیل هدف گلوله پلاستیکی قرار گرفته و زخمی شدند. 

برخی منابع پزشکی نیز گفتند که درگیری‌هایی در منطقه باب الزاویه بین نیروهای اشغالگر و جوانان درگرفت که به زخمی شدن شهروندان در اثر اصابت گلوله پلاستیکی منجر شد و زخمی‌ها را به بیمارستان دولتی برای درمان منتقل کردند.

همچنین ده‌ها نفر دیگر نیز در اثر استنشاق گاز اشک‌آور از سوی نظامیان رژیم اشغالگر علیه شهروندان دچار خفگی شدند.
انتهای پیام/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها