امروز : یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 18
۰۹:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 52918
تاریخ انتشار: ۳ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۸
تعداد بازدید: 41
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان که در نیویورک به سر می‌برد، سه‌شنبه در دیدار وزیر امور ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان که در نیویورک به سر می‌برد، سه‌شنبه در دیدار وزیر امور خارجه بروندی با تاکید بر اینکه جمهوری اسلامی ایران همواره برای روابط با آفریقا اولویت قائل است، روابط و همکاری‌های ایران و بروندی را مورد توجه قرار داد.

وی با اشاره به توانمندی و تجربه غنی جمهوری اسلامی ایران در حوزه‌های عمرانی ،صنعتی و آموزشی از مشارکت بخش خصوصی ایران در طرح‌های مورد نظر بروندی از جمله امور آموزشی استقبال کرد.

وزیر امور خارجه بروندی نیز ضمن تبریک به مناسبت انتصاب ظریف به سمت وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران، از وی برای سفر به بروندی رسما دعوت به عمل آورد.

وی با اشاره به اینکه به زودی سفیر این کشور به ایران اعزام خواهد شد، این امر را نشانگر اهمیت روابط با جمهوری اسلامی ایران دانست.

وزیر امور خارجه بروندی با اشاره به پیشرفت‌ها و دستاوردهای جمهوری اسلامی ایران در حوزه‌های مختلف، خواستار همکاری دو کشور در زمینه‌های مختلف به ویژه انرژی و آموزش و پرورش شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار