امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۶:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 52921
تاریخ انتشار: ۳ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۱۰
تعداد بازدید: 55
احسان محمد حسنی مدیرعامل سازمان فرهنگی رسانه ای اوج دیشب در مراسم رونمایی از مستند آبهای جوشان که درباره فعالیت های نیروی دریایی سپاه ساخته شده در ...

احسان محمد حسنی مدیرعامل سازمان فرهنگی رسانه ای اوج دیشب در مراسم رونمایی از مستند آبهای جوشان که درباره فعالیت های نیروی دریایی سپاه ساخته شده در خصوص فعالیت‌های این مؤسسه اظهار داشت: سازمان فرهنگی رسانه‌ای اوج در حال حاضر بیش از 60 اثر مستند را در موضوعات مختلف آماده پخش دارد و حتی در سایر بخش‌ها نظیر پویانمایی و گرافیک نیز دوستانمان شبانه روز در حال تولید محتوا هستند.

وی همچنین در خصوص روند تولید مستند «آب‌های جوشان» سازمان فرهنگی رسانه‌ای اوج گفت: «آب‌های جوشان» ظرف مدت یکسال و نیم و در 10 کشور مختلف تولید شد و تیم تولید کننده این مستند با کارشناسان مختلف سیاسی و نظامی در کشورهای مختلف گفت‌وگو کردند و آنها برای اولین بار در این مستند به توان نظامی نیروی دریایی اعتراف کردند.

محمد حسنی خاطرنشان کرد: این مستند در کشورهای لبنان، آمریکا، انگلیس، مصر، ترکیه، امارات و ایران تولید شده که قرار است در سه قسمت 50 دقیقه‌ای به زودی از شبکه‌های مختلف داخلی و خارجی پخش شود.

مدیرعامل سازمان فرهنگی - رسانه‌ای اوج همچنین در پاسخ به سؤالی در مورد  دلیل ساخت این مستند توسط یک کارگردان غیر ایرانی گفت: محمد دبوق کارگردان مستند «آب‌های جوشان» یکی از مستندسازان شیعه لبنانی است که دغدغه‌های ویژه‌ای در ارتباط با انقلاب اسلامی دارد و حتی پیش از این مستند روح‌الله را ساخته بود که نگاه ویژه‌ای به زندگی حضرت امام داشت و شاید هیچ کدام از مستند‌سازان ما نتوانسته بودند پیش از این این چنین به شخصیت امام نزدیک شوند و در این مستند برای آنکه قصد داشتیم با برخی از شخصیت‌های خارجی گفت‌وگو کنیم نیاز داشتیم تا از یک مستندساز غیرایرانی استفاده کنیم.

وی افزود: محمد دبوق در حال حاضر نیز بر روی یک موضوع دیگری که به او مأموریت داده شده در حال کار است و مستند استشهادیون را نیز برای سازمان اوج ساخته که در انتظار پخش از رسانه ملی قرار دارد.

محمد حسنی همچنین در خصوص نحوه حضور 2 مقام ارشد موساد و چگونگی تصویر‌برداری از آن‌ها گفت: طبیعتا به دلیل اینکه محمد دبوق لبنانی بود برای رفتن به اسرائیل و تصویربرداری از این افراد مشکل داشت و به همین دلیل وی گروهی را استخدام کرد تا به سرزمین های اشغالی بروند و بتوانند گفت‌‌وگوهای مورد نظر را ضبط کنند.

براساس این گزارش پس از پایان نشست خبری یک قسمت از مستند «آب‌های جوشان» برای اهالی رسانه پخش شد.
انتهای پیام/ی
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها