امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۱۰:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 52926
تاریخ انتشار: ۳ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۱۰
تعداد بازدید: 72
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، هم زمان با پخش عکس‌هایی از «سریع و آتشی 7»در رسانه‌های گروهی و سایت‌های سینمایی، اهل فن ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، هم زمان با پخش عکس‌هایی از «سریع و آتشی 7»در رسانه‌های گروهی و سایت‌های سینمایی، اهل فن می‌گویند تبلیغات برای این فیلم شروع شده است.

جیمز ون کارگردان فیلم همراه بازیگران ودیگر عوامل تولید آن، هفته قبل روزهای شلوغ و پرکاری را در شهر آتلانتا داشتند و صحنه‌های مهم فیلم را در این محل فیلم‌برداری کردند.
 گفته می‌شود این صحنه‌ها (که تمام بازیگران اصلی فیلم در آن‌ها حضور داشتند) سکانس‌های سخت و هیجان انگیز اکشن و ماشین سواری فیلم بوده‌اند.

وین دیزل و پل والکر دو بازیگر اصلی فیلم در تمام این صحنه‌ها حضور داشتند. ولی در هیچ یک از این صحنه‌ها دواین جانسن (معروف به راک) بازی و حضور نداشت.
 در بین عکس‌های منتشر شده از فیلم‌، کرت راسل بازیگر سرشناس دهه هشتاد میلادی سینما هم حضور دارد. ولی هنوز کسی نمی‌داند او (که تازه به جمع بازیگران فیلم پیوسته) چه نقشی در قصه «سریع و آتشی 7»دارد.

تنها نکته‌ای که رسانه‌های گروهی در رابطه با حضور راسل در فیلم می‌دانند، این است که قرار بود نقش او را در ابتدای کار دنزل واشنگتن بازی می‌کند. اما به دلایلی که مشخص نیست، واشنگتن بازی در این نقش را قبول نکرد.
 هفتمین قسمت مجموعه فیلم اکشن و ماجراجویانه «سریع و آتشی» برای نمایش عمومی در یازدهم ژولای سال 2014 آماده می‌شود و جیسن استانام بازیگر انگلیسی، در نقش کاراکتر منفی آن بازی می‌کند.
جیمز ون کارگردان آسیایی تبار سینما که جایگزین جاستین لین در این مجموعه فیلم شده، با قسمت هفتم آن قصد دارد حال و هوای تازه‌ای به قصه و ماجراهای این اکشن دلهره‌آور بدهد.
قسمت ششم فیلم تابستان امسال به نمایش عمومی در آمد و با هزینه تولید 160 میلیون دلاری خود، نزدیک 600 میلیون دلار در سراسر جهان فروش کرد. سهم سینماهای آمریکای شمالی از این رقم، چیزی حدود 239 میلیون دلار بود.
تهیه‌کنندگان فیلم در کمپانی یونیورسال گفته‌اند تغییر کارگردان آن به معنی احیای این مجموعه فیلم نیست و قسمت هفتم آن دنباله‌ای بر قسمت‌های قبلی است و تفاوت زیادی با آن‌ها نخواهد دانست.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار