امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۰۹:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 52931
تاریخ انتشار: ۳ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۲
تعداد بازدید: 93
حسن نجفی سولاری در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس اظهار داشت: برنامه‌ها در مرکز فضای مجازی و رسانه‌های دیجیتال متأثر از برنامه‌های یک مجموعه در کشور ...

حسن نجفی سولاری در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس اظهار داشت: برنامه‌ها در مرکز فضای مجازی و رسانه‌های دیجیتال متأثر از برنامه‌های یک مجموعه در کشور اعم از شورای عالی فضای مجازی، سازمان صدا و سیما و مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت ارشاد است.

رئیس مرکز رسانه‌های دیجیتال افزود: در ابتدای امر لازم است که یک همگرایی مناسب میان مجموعه‌ها و نهادهای مزبور ایجاد شود؛ در این میان یکی از برنامه‌های من نیز کمک به افزایش این همگرایی است.

وی ادامه داد: البته اصل برنامه‌هایی که در آینده اجرا می‌شود بر اساس برنامه‌های وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی است، بنابر این منشور مرکز رسانه‌های دیجیتال همان برنامه تقدیمی وزیر ارشاد به دولت و مجلس شورای اسلامی خواهد بود.

نجفی سولاری اضافه کرد: جزئیات برنامه‌ها و همچنین چگونگی برپایی نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال طی جلسه‌ای که با وزیر ارشاد صبح امروز برگزار شد،  متعاقباً به دنبال مشورت با ذی‌نفعان و کسانی که صاحبان آثار محتوایی هستند، اعلام می‌شود.

این مقام مسئول یادآور شد: ظرف یک ماه آینده تمامی برنامه‌های مرکز رسانه‌های دیجیتال با جزئیاتش به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ارائه می‌شود.

رئیس مرکز رسانه‌های دیجیتال با تأکید بر ضرورت تقویت نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال، خاطرنشان کرد: لازم است نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال در سه مقوله اعم از مدل، شیوه اجرا و محتوا تقویت شود تا در نهایت مردم پسند بوده و با منفعت بیش‌تری همراه باشد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها