امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۱۸:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 52943
تاریخ انتشار: ۳ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۴
تعداد بازدید: 42
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی صبح امروز (چهارشنبه) پارلمان طرح ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی صبح امروز (چهارشنبه) پارلمان طرح اصلاح موادی از قانون معادن و اصلاحات بعدی آن را مورد بحث و بررسی قرار داده و به تصویب رساندند.

به موجب مصوبه مجلس، «تشخیص و اصلاح» و تغییر کمیت و کیفیت ذخیره معدنی و کاهش یا افزایش محدوده‌های بهره‌برداری به تناسب میزان ذخیره و استخراج»، «سایر موارد مندرج در این قانون و آئین‌نامه اجرایی آن» و «تشخیص و تعیین معادن بزرگ و نحوه بهره‌برداری از آنها»، جزو وظایف و اختیارات شورای عالی معادن تعیین شد.

وکلای ملت مقرر کردند در صورتی که سازمان صنعت، معدن و تجارت استان به پاسخ‌های استعلام از دستگاه‌های اجرایی ذیربط اعتراض داشته باشد، موضوع به هیئت حل اختلاف موضوع ماده 24 مکرر ارجاع می‌شود تا حداکثر ظرف 15 روز در مورد آن تعیین تکلیف شود. جلسات این هیئت حداقل با حضور پنج نفر رسمیت می‌یابد و رای آن با اکثریت مطلق عده حاضر قطعی و لازم‌الاجراست.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار