امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۲۱:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 52954
تاریخ انتشار: ۳ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۶
تعداد بازدید: 77
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی اورژانس کشور، غلامرضا اکباتان رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی اورژانس کشور، غلامرضا اکباتان رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی خراسان شمالی از واژگونی یک دستگاه اتوبوس در  مسیر فاروج شیروان در استان خراسان شمالی  خبر داد و گفت: این حادثه فوتی نداشت.

اکباتان گفت: در ساعت 5.51 امروز مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی  خراسان شمالی از حادثه واژگونی یک دستگاه اتوبوس در مسیر فاروج شیروان خبر داد 

وی ادامه داد: پس از اعلام این گزارش، بلافاصله 4 دستگاه آمبولانس اورژانس پیش بیمارستانی 115  و 2 دستگاه آمبولانس مراکز درمانی به محل حادثه اعزام شدند که اولین آمبولانس 7 دقیقه پس از اعلام حادثه به اورژانس در محل حادثه حاضر شد.

اکباتان گفت: حضور 4 تیم امدادی اورژانس 115 در صحنه حادثه و انجام تریاژ و  اقدامات اولیه پزشکی همچون مایع درمانی، آتل گیری،‌ ‌پانسمان، ثابت سازی اندام ها و انتقال 20 مصدوم این حادثه به بیمارستان سهدای فاروج و امام خمینی شیروان صورت گرفت.

وی افزود: همچنین 7نفر دیگر از مصدومان توسط نیروهای امداد هلال احمر به بیمارستان منتقل شدند و با اقدام به موقع اور‍ژانس 115 این حادثه هیچ فوتی در برنداشت.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها