امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۸:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 52975
تاریخ انتشار: ۳ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۱۰
تعداد بازدید: 71
به گزارش خبرنگار موسیقی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در این کنسرت قطعات آلبوم حریق خزان اجرا خواهد شد. این کنسرت که نخستین اجرای ...

به گزارش خبرنگار موسیقی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در این کنسرت قطعات آلبوم حریق خزان اجرا خواهد شد. این کنسرت که نخستین اجرای این آلبوم در ایران است؛ پیش از این در کشور اتریش و شهر وین اجرا شده و استقبال مخاطبان سبب شده تا این گروه تصمیم به برگزاری کنسرت آلبوم «حریق خزان» در ایران بگیرند.

همچنین قرار است علاوه بر قطعات آلبوم «حریق خزان» 5 قطعه جدید که با نگاهی‌ نو به موسیقی‌ و ملودی سازی ایرانی‌ ساخته شده است.»

در این اجرا سازهایی از جمله ویلن1، ویلن2، ویلنسل و کنترباس؛ ابوا، کلارنیت، فاگوت و هورن؛  تیمپانی  برای اجرای قطعات پرفروش ترین آلبوم سال 1391 صدای قربانی را همراهی می کنند.

این اجرا هم چنین یک گروه کر در کنار خود خواهد داشت. رهبر ارکستر  در کنسرت حریق خزان سهراب کاشف و علی جعفری پویان، مایستر ارکستر این کنسرت هستند.

کنسرت بزرگ «حریق خزان» به سرپرستی و خوانندگی علیرضا قربانی روزهای 3، 4 و 5 مهرماه ساعت 18:15 و در روزهای 7 و 8 مهرماه ساعت 21 در تالار وحدت برگزار می می شود.
 
انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار