امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۲۰:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 52978
تاریخ انتشار: ۳ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۱۰
تعداد بازدید: 107
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، این صدرنشینی باعث نشد تا این کمدی اکشن لقب یک فیلم پرفروش را بگیرد. فروش 3 روز اول فیلم حدود ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، این صدرنشینی باعث نشد تا این کمدی اکشن لقب یک فیلم پرفروش را بگیرد. فروش 3 روز اول فیلم حدود 22 کرور شده است.

از آنجا که هزینه تولید فیلم جدید شاهد کاپور حدود 45 کرور بوده است، تحلیل‌گران اقتصادی سینما می‌گویند بعید می‌دانند این فیلم بتواند هزینه‌های تولید خود را تامین کند و سودی نصیب تهیه‌کنندگانش کند.

این فیلم کمدی خانوادگی را راجکومارسانتوشی فیلم ساز سرشناس و قدیمی سینمای هند کارگردانی کرده است و شاهد کاپور در آن در نقش یک پلیس وظیفه‌شناس ظاهر شده است.

اما این مامور پلیش که ویشواس رائو نام دارد به دلیل ندانم کاری‌های خود مشکلاتی جدی برای اطرافیان خویش به وجود آورده و آنها را درگیر یکسری مسائل خنده‌دار و کمدی می‌کند.
این فیلم کمدی، اولین ساخته سینمایی  راجکومار سانتوشی در 4 سال اخیر است. آخرین فیلم او «عجیب قصه عشق پرغضبی» با بازی رانبیر کاپور در سال 2009 به روی پرده سینماهای هند رفت.

این فیلم فروش خوبی در جدول گیشه نمایش سینماهای هند کرد و به همین دلیل، اهل فن پیش‌بینی می‌کردند کار تازه‌اش هم همین موفقیت را در زمان نمایش عمومی خود تکرار کند.

نکته جالب این است که سانتوشی قصد داشت فیلم کمدی جدید را نیز با بازی رانبیر کاپور ( که حالا موفق‌‌ترین بازیگر جوان نسل خود در بالیوود است) جلوی دوربین ببرد. ولی این بازیگر به دلیل هم زمانی تولید فیلم دیگرش با این پروژه، نتوانست دوباره با سانتوشی هم کاری کند.

فیلم جدید شاهد کاپور در حالی به روی پرده سینماهای هند رفت که کار قبلی او« قصه تو و م»ن در سال گذشته میلادی، شکست سخت تجاری خود.

هفته قبل «شوخی بزرگ/گراند مستی» با یک فروش 67 کروری صدرنشین جدول هفتگی گیشه نمایش سینماهای هند شد و لقب یک کار بسیار پرفروش را از آن خود کرد.

این فیلم این هفته با فروش 13 کروری در ردیف دوم جدول نشست. فروش 10 روز اول فیلم به 81 کرور رسیده است.اهل فن پیش بینی می کنند این فیلم تبدیل به یک کار 100 کروری شود.

«شود دسی رومانس» فیلم دیگر موفق سینماهای هند است که با فروشی 45 کروری طی دو هفته نمایش، لقب یک کار پرفروش را گرفته است. این کمدی خانوادگی با فروش 6 کروری خود سومین فیلم جدول گیشه نمایش شد.
انتهای پیام/ ا
 
 
برچسب ها:
آخرین اخبار