امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 20
۰۵:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 53010
تاریخ انتشار: ۳ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۴
تعداد بازدید: 28
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مهرداد لاهوتی، نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مهرداد لاهوتی، نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (چهارشنبه) خانه ملت، به عنوان درخواست کننده تحقیق و تفحص از سازمان چای کشور بخشی از مشکلات بخش کشاورزی به خصوص در حوزه چای کشور را برشمرد.

وی با یادآوری اینکه همه ساله دولت، یارانه‌ای را به چایکاران پرداخت می‌کند، خاطر نشان کرد: با اینکه یارانه‌هایی به این بخش اختصاص دارد اما هر ساله هم چایکاران و هم تولید‌کنندگان مشکلات فراوانی دارند و مشخص نیست که مشکل از کجاست.

این نماینده مردم در خانه ملت تحقیق و تفحص را راه‌حلی برای یافتن مشکل بخش چای کشور دانست و گفت: تا کی کشوری که به میزان بالا مصرف چای دارد باید شاهد وجود مشکل در بخش چایکاری و تولید چای خشک باشد.

وی به بخش دیگری از مشکلات حوزه چای کشور اشاره کرد و خواستار رأی مثبت نمایندگان به تحقیق و تفحص از سازمان چای کشور شد.

لاهوتی خطاب به نمایندگان گفت: اجازه بدهید با رأی شما برای یک بار هم که شده از سازمان چای کشور تحقیق و تفحص انجام دهیم تا واقعیت‌ها مشخص شود؛ با انجام تحقیق از عملکرد سازمان یا کشور مشخص خواهد شد چه مسائل و مشکلاتی در این حوزه وجود دارد و در واقع مشکلات این بخش ناشی از چیست.

نماینده مردم لنگرود در مجلس با اشاره به سخنان خود در جلسه رأی اعتماد به وزیر پیشنهادی وزیر جهاد کشاورزی در دولت یازدهم اظهار داشت: من در آن جلسه گفتم که مشکلات فراوانی در آن حوزه وجود دارد، البته مشکلات این بخش به وزیر فعلی باز نمی‌گردد اما بایستی وزارتخانه در این زمینه و برای رفع مشکلات بکوشد.

لاهوتی با بیان اینکه آمار صحیح و دقیقی درباره جزئیات فروش چای کشور وجود ندارد به بیان برخی از جزئیات فروش چای در کشور پرداخت.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها