امروز : سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 16
۰۲:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 53017
تاریخ انتشار: ۳ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۶
تعداد بازدید: 71
فرهاد جعفری در گفت‌وگو با خبرنگار بهداشت و درمان فارس، گفت: تعداد دانش آموختگان بدهکار به صندوق رفاه دانشجویان 700 هزار نفر است و جریمه 12 درصدی برای ...

فرهاد جعفری در گفت‌وگو با خبرنگار بهداشت و درمان فارس، گفت: تعداد دانش آموختگان بدهکار به صندوق رفاه دانشجویان 700 هزار نفر است و جریمه 12 درصدی برای دانشجویانی که بدهی خود را تا ابتدای مهر پرداخت نکرده‌اند، لحاظ شده است.

وی ادامه داد: اما به دلیل استقبال و همکاری مناسب دانشجویان در پرداخت بدهی‌ها و نیز به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید، مقرر شده مهلت پرداخت بدهی بدون حساب جریمه تا اول آبان‌ تمدید شود.

جعفری گفت: بنابراین دانش‌آموختگان یک ماه فرصت دارند تا بدهی خود را بدون احتساب جریمه 12 درصدی پرداخت کنند و این فرصت طلایی برای بازپرداخت بدهی ها است.

رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت گفت: حدود 15 میلیارد تومان مبلغ بدهی دانش‌آموختگان به صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت است که البته باید گفت در یک ماه گذشته همکاری خوبی در پرداخت بدهی‌ها صورت پذیرفته که به دلیل اطلاع‌رسانی مناسب بوده است.

وی تصریح کرد: تمام وام‌هایی که به دانشجویان پرداخت می‌شود سود ندارد و به صورت قرض‌الحسنه داده می‌شود، حداقل اقساط این وام‌ها 45 هزار تومان است و دانش آموختگانی که سرباز هستند یا وارد مقطع دیگری می‌شوند بدهی آنها به مقطع بعدی و زمان بعد موکول می‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها