امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۷:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 53027
تاریخ انتشار: ۳ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۸
تعداد بازدید: 59
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری «الشرق»، دفتر روزنامه «آزادی و عدالت» وابسته به گروه اخوان المسلمین و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری «الشرق»، دفتر روزنامه «آزادی و عدالت» وابسته به گروه اخوان المسلمین و حزب آزادی و عدالت شاخه سیاسی این گروه در قاهره به دست نیروهای امنیتی پلمپ شد.

به گفته شاهدان عینی نیروهای امنیتی مصری با ورود به دفتر این روزنامه همه اسناد و مدارک و اثاث موجود در ساختمان را به محل نامعلومی انتقال دادند.

مسئولان روزنامه آزادی و عدالت تأکید کردند که این اقدام بدون هشدار قبلی و بدون داشتن مجوز قانونی از دادستانی کل و یا کانون روزنامه نگاران صورت گرفته است.

پیشتر نیز بعد از گذشت دو هفته از تحولات 30 ژوئن دفتر روزنامه مورد حمله اراذل و اوباش مخالف اخوان قرار گرفته بود.

در پی صدور حکم ممنوعیت فعالیت اخوان و مصادره اموالشان در مصر روز گذشته نیز نیروهای امنیتی یک مرکز آموزشی وابسته به این گروه را تصرف کردند و از ورود دانش آموزان به آن مرکز جلوگیری کردند.

از روز گذشته نیز دور تازه‌ای از دستگیری اعضای اخوان المسلمین و اخراج اساتید دانشگاهی وابسته به این گروه آغاز شده است که با اعتراض دانشجویان اخوانی روبرو شد.

دانشگاه «عین الشمس»، «الزقازیق» و «قاهره» روز گذشته شاهد اعتراضات دانشجویی گسترده‌ای بود، در اعتراضات امروز حامیان اخوان در خیابان «احمد عصمت» در «عین الشمس» نیز نیروهای امنیتی پس از درگیری با معترضان اقدام به بازداشت 7 نفر کردند.
انتهای پیام/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها