امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۲۲:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 53046
تاریخ انتشار: ۳ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۲
تعداد بازدید: 79
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص)، امیر فرزاد اسماعیلی فرمانده این ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص)، امیر فرزاد اسماعیلی فرمانده این قرارگاه از به کارگیری پروژه نما در یگانهای عملیاتی قرارگاه پدافند هوایی خبر داد.

وی با اشاره به دستاوردهای جدید در حوزه تجهیزات، گفت: پروژه نما جدیدترین دستاورد این قرارگاه در حوزه فرماندهی صحنه نبرد است و با استفاده ازاین سامانه که به صورت کاملا بومی و به دست متخصصان جوان کشور به بهره برداری رسیده است فرمانده می‌تواند در داخل یک خودروی متحرک صحنه نبرد را رصد کند.

اسماعیلی اظهار داشت: در گذشته پایش صحنه نبرد در داخل مرکز کنترل فرماندهی صورت می‌گرفت که این امر علاوه بر این که فرمانده را در یک مکان محدود می‌کرد خطر شناسایی و انهدام مرکز کنترل فرماندهی نیز وجود داشت.

وی افزود: با استفاده از پروژه نما فرمانده یک منطقه می‌تواند تمام سامانه های موشکی و توپخانه‌ای خود را در اختیار داشته باشد و سرعت و دقت در تصمیم‌گیری فرمانده به نحو قابل توجهی افزایش پیدا خواهد کرد. 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها