امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۰۵:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 53110
تاریخ انتشار: ۳ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۲
تعداد بازدید: 40
«علی اسماعیل» یکی از رهبران جماعت اخوان المسلمین مصر در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در قاهره، صدور حکم انحلال ...

«علی اسماعیل» یکی از رهبران جماعت اخوان المسلمین مصر در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در قاهره، صدور حکم انحلال اخوان المسلمین مصر را فاقد مدارک قانونی خواند و تاکید کرد که حکم انحلال اخوان المسلمین در راستای جنگ دستگاه‌های حکومتی علیه این جماعت و رهبرانش صادر شده است.

وی حملات علیه جماعت اخوان المسلمین را سابقه دار خواند و افزود: حملات علیه اخوان المسلمین از بدو ریاست جمهوری محمد مرسی رئیس جمهور برکنار شده شروع شده بود. همه نهادهای حکومتی از جمله ارتش، پلیس، دستگاه قضایی و رسانه‌ها علیه وی فعالیت می کردند تا اینکه به مرحله کودتا در ابتدای ماه ژوئیه گذشته رسیدند.

اسماعیل با بیان اینکه موج دستگیری‌ها و اتهامات دروغین علیه اعضا و رهبران جماعت اخوان المسلمین بعد از برکناری محمد مرسی آغاز شده است، افزود:‌ انحلال اخوان المسلمین هیچ تاثیری نخواهد داشت. بسیاری از دولت‌ها از زمان جمال عبدالناصر رئیس جمهور اسبق مصر، اقدام به حل این جماعت کردند و این امر تاکنون نیز ادامه دارد.

به گفته این رهبر اخوان المسلیمن، این جماعت فکری است که در دلها و وجدان‌ مردم قرار دارد. حملات تخریبی دوام چندانی نخواهند یافت و به زودی حق و حقیقت ظهور می‌یابد.
انتهای پیام/خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها